yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 09 Тра 2021 - 14 Тра 2021
Міста: Стамбул - Каппадокія - Дервент - Пашаба - Аванос - Гереме - Юргюп - Учхісар - Чавушин - Іхларі - Каймакли - Соганлі
Ціна: 450 €* 14 850 грн.**
Зареєструватись!

Стамбул та казкова Каппадокія

Основна інформація
Дати подорожі
9 – 14 травня
Вартість
450 €*
14 850 грн.**
Маршрут
Львів – Стамбул – Каппадокія – Дервент – Пашаба – Аванос – Гереме – Юргюп – Учхісар – Чавушин – Іхларі – Каймакли – Соганлі – Львів
Група
25 місць
Що входить в вартість
Авіаперельоти
Львів – Стамбул; Стамбул – Кейсері; Кейсері-Стамбул-Львів
Супровід керівника групи
1 ніч в готелі у Стамбулі
зі сніданком
3 ночі у готелі в Каппадокії
зі сніданками та вечерями
Медичне старування
Трансфери з та у аеропорт
Краса і таємниці Туреччини
Часом буває так, що дивишся на фото і не віриш очам, що це реальність. Стамбул та Каппадокія – саме той випадок.
У першому випадку зачаровують творіння людських рук – мости, мечеті, палаци; у другому – багатство природи.
Чудернацькі кам’яні утворення роблять пейзажі цієї місцевості просто космічними! А якщо на них дивитись з висоти пташиного польоту, піднімаючись на повітряній кулі… Чи це не казка?
Програма
1 день
Переліт Львів – Стамбул
Трансфер та ночівля в готелі.
2 День
День у Стамбулі
Після сніданку ми вирушаємо пізнавати Стамбул. Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом (вартість – 25 євро). Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром та Блакитну мечеть.
Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії – одна з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула.Трансфер до аеропорту. Переліт до Каппадокії. Трансфер до готелю. Нічліг.
3 день.
Долини Дервент та Пашаба, Аванос, Юргюп
Сніданок. Сьогодні розпочинаємо наше знайомство із Каппадокією.
І найкращий початок – екскурсії у знаменитій долині Дервент та долині Пашаба (Долина монахів).
Далі місто Аванос. Місто знамените своїми гончарними і килимоткацькими майстернями. Гончарним промислом тут займаються давно – ще з часів хеттів. Мистецтву більше 4 тис. років. Пов’язано це з тим, що червона глина відмінної якості в Аваносі завжди під рукою: її видобувають на берегах Червоної річки (Кизилирмак). Килимоткацькі майстерні в Аваносі також відомі в окрузі і поступаються лише майстерним в Кайсері, найстарішим і найкращим в Туреччині.
Завершимо цей день споглядаючи на три величні скелі при вході у Юргюп.Повернення у готель. Вільний час для вечері. Нічліг.
4 день
Учхісар, Гереме, Чавушин, Каймакли, долина голубів.
Сніданок.
Саме цього дня може здійснитися Ваша мрія – політ на повітряній кулі. Для цього потрібно о 5:00 вже бути на місці посадки, адже найбільша насолода – зустріти світанок на кулі разом з сотнями інших куль у небі. Неймовірно красиве видовище! Політ факультативний. Ви також можете насолоджуватися цим видовищеміз землі.
Поїздка в Учхісар – замок-фортеця в скелях. Учхисар – невеличке мальовниче селище в Каппадокії, що знаходиться на висоті близько 1400 метрів над рівнем моря, недалеко від Гереме. У перекладі з турецької мови, означає «три фортеці». У центрі селища височіє 60-метрова скеля, яку стали використовувати як фортеця можливо ще в період хетського царства (бл. 1800-1180 до н. Е.).
Далі – Гереме. Музей під відкритим небом,який став об’єктом Всесвітньої спадщини “ЮНЕСКО”. На теренах парку розташовані 6 церков і багато монастирських споруд. У церквах – розписи картинами із Нового Завіту і вражаюча іконографія у фресках.
Факультативно можна відвідати Темну церкву.
Далі у планах – екскурсія в Чавушин – старе грецьке селище з античною архітектурою, а потім – Каймакли – підземне місто.
Каймакли (Kaymaklı) – одне з найбільш великих підземних міст Каппадокії. Місто має унікальну історію: Каймакли розташоване на перетині торгових шляхів і місцевим жителям доводилося десь ховати своє майно, та й самим ховатися за потреби. Так і з’явилось восьмирівневе підземне місто. Перший рівень був побудований стародавніми хетами ще у бронзовому столітті.
Хоч місто і підземне, тут є все, що є у звичайному місті: системи водопостачання, вентиляція, кухні, стайні, льохи, майстерні і навіть каплиця. Для туристів сьогодні відкриті тільки перші чотири рівні.
Долина голубів. Оглядовий майданчик замка Ортаісар з надзвичайним видом.
Повернення в готель. Вільний час для вечері. Нічліг.
5 день
Соганлі. Переліт Кейсері-Стамул-Львів.
Сніданок. Переїзд в загадкову долину Соганлі.
Долина Соганлі – ще одна з долин Каппадокії, в якій збереглися церкви раннього християнства. Завдяки ізольованості долини Соганлі в багатьох її церквах фрески збереглися досить непогано. Типова”фішка”, за якою можна впізнати долину – велика кількість білих входів в голуб’ятники.
Час на приватний обід.
16:00 трансфер в аеропорт. Переліт Стамбул-Кейсарі-Львів.
6 День
Приліт до Львова

Прибуття у львівський аеропорт.

* Ціна зазначена станом на 30/03/2021. У разі зміни вартості квитка, ціна може змінюватись.

** Вартість може змінитися залежно від курсу валют на день оплати.

Що не входить у вартість
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.
Транспорт та екскурсії у Каппадокії (обов’язково)
65 євро
Політ на повітряній кулі
(за бажанням)
орієнтовно 70 – 140 євро
Особисті витрати
Запис – тел 0676721933