yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 15 Лип 2021 - 26 Лип 2021
Міста: Белград ( Сербія ) (1 день)* – Герцег-Нові (8 днів, 7 ночей) – Белград ( Сербія ) (1 день, 1 ніч)*
Ціна: 345 € + 300 грн
Зареєструватись!
«Літня мрія… Montenegro»
Відпочинок на Адріатичному морі в Чорногорії (8 днів / 7 ночей)
 + 1 ніч в  Сербії

 (ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА)

Раннє бронювання  до 01.05

Дати турів Курорт Готель Ночей на морі Харчування Ночей в транзитному готелі Ціна раннього бронювання (до 01.05.2021) Повна вартість туру
15.07-26.07 Герцег-нові Guest House Bajceta** 7 Сніданки і вечері 1 299 345
19.08-30.08 Сутоморе Hotel Seaford Sutomore**** 7  

 

395
26.08-06.09 Будва Hotel MB Garni*** 7 Сніданки 2 339 379

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопільська обл.: Тернопіль (05.00), Зборів (05.30)

Львівська обл.: Золочів (06.00), Львів (07.30), Стрий (08.30)

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (06.30), Калуш (07.00), Долина (07.30);

Закарпатська обл.: Свалява (11.00), Мукачево (12.00), Ужгород (12.30), Чоп (13.00);

Програма

Белград ( Сербія ) (1 день)* – Герцег-Нові (8 днів, 7 ночей) – Белград ( Сербія ) (1 день, 1 ніч)*

*у випадку ковідних обмежень на в’їзд у країну транзитні міста можуть бути змінені

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, четвер (15.07.2020). Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Будапешту.

2 день, п’ятниця (16.07.2021). БЕЛГРАД
Ранкове прибуття в Белград. (УВАГА!! Пересування в Белраді на громадському транспорті!).
Вільний час.

Екскурсія по Белграду.

Довідка: Белград – один з найстаріших міст континенту, де з давніх-давен перетиналися дороги Східної і Західної Європи. Химерна суміш культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград – це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград – це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний – все це він, великий і стародавній Белград.

Рекомендуємо : Обід в традиційному сербському ресторані (Дорослий: 25€ / Діти: 20€)
В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан – багато м’яса, овочів, вина і … чудового настрою …

Нічний переїзд в Чорногорію.

3 день, субота (17.07.2021). ГЕРЦЕГ-НОВІ
Прибуття зранку в Чорногорію, курорт Герцег-Нові, село Ігало. Поселення в готель (о 14.00). Відпочинок на морі.
Довідка: Herceg Novi – відомий курорт в південній частині Адріатики біля входу в Бока-Которську затоку. Місто називають «ботанічним садом Чорногорії», оскільки в ньому росте більше ста видів субтропічних і тропічних рослин, а також безліч видів мімози. Воно засноване королем Твртко I в 1382 році, і спочатку називалося Святи Стефан, але потім його перейменували в Herceg Novi на честь герцога Стефана Вукшича. Курорт підійде як сім’ям з дітьми, так і тим, хто бажає покращити своє здоров’я.
Відпочинок на пляжі.
Довідка: Найбільший пляж в районі Ігало, розташований біля гирла річки Суторина. Велику популярність даного пляжу дає лікувальна грязь, яка приноситься з гірських районів на берег течією Суторина. Цей бруд допомагає при лікуванні ревматичних і інших захворювань опорно-рухового апарату. Основний секрет її лікувального ефекту – поєднання з морськими водоростями Murava.
Вечеря.
Вільний час. Ночівля в готелі.

4 день, неділя (18.07.2021).  ГЕРЦЕГ-НОВІ, СКАДАРСЬКЕ ОЗЕРО
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
* Рекомендуємо екскурсію на катері по Скадарському озері (40/35€) . Місцеві жителі і біологи давно вже дали озеру інша назва – Пташиний рай. А все тому, що тут неймовірно багато водоплавних птахів. Нирки і качки – це далеко не всі мешканці прибережних заростей. Тут можна зустріти, чапель, бакланів, пеліканів (для останніх Скадарське озеро – одне з тих місць Європи, де вони можуть жити привільно). Більш того, на Скадарське озеро прилітають зимувати рожеві фламінго! Древні святині та фортеці з приголомшливими видами на озера, які причаїлися в просторому ложі між високих гір, створюють неповторну гармонію душі та природи. Екскурсія традиційно завершується обідом з рибних страв (обід включений у вартість). Ви будете пригощатися на фоні річковий панорами, від чого апетит лише посилюється!
Повернення в готель.
Вечеря та ночівля в готелі.

5 день, понеділок (19.07.2021). ГЕРЦЕГ-НОВІ, ТІРАНА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
* Рекомендуємо екскурсію в столицю Албанії – Тірану (35€/30€). Столиця Албанії Тирана починає свою історію з мечеті, булочної і хамаму, які збудував османський правитель Сулейман Паша на самому початку 17 століття. За 400 років, що минули з того визначного моменту, там були збудовані споруди помпезної турецької, витонченої італійської та звичної для нас радянської архітектури. Зараз Тіпана перетворилася  на цілком сучасне місто, здатне запропонувати туристам не тільки масу історичних пам’яток, а й захоплююче нічне життя. Оглядова екскурсія містом, вільний час. Повернення в готель.
Вечеря та ночівля в готелі.

6 день, вівторок (20.07.2021). ГЕРЦЕГ НОВІ, ЦЕТІНЕ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо  екскурсію до Цетинє і Ловчен (30 €).
Довідка: Ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто вважається духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир, у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетиньського та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно красиві місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє
Вечеря та ночівля в готелі.

7 день, середа (21.07.2021). ГЕРЦЕГ НОВІ, БОКО-КОТОРСЬКА ЗАТОКА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію до Боко-Каторської затоки» (40 €/30€).
Затока включає чотири протоки та сім островів. Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двохтисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається просто неймовірний краєвид на місто. Місто Пераст. Тут, в соборі св. Миколи, зберігаються шип від тернового вінця Спасителя, частка ризи Богородиці. Відвідування на катері острова «Богородиця на рифі».
Вечеря та ночівля в готелі.

8 день, четвер (22.07.2021). ГЕРЦЕГ НОВІ, ДУБРОВНИК
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо  екскурсію до Дубровника (25 €/20 €).
Довідка: Дубровнік – стародавнне місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають “Перлиною Адріатики”. При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти – чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.
Вечеря точівля в готелі.

9 день, п’ятниця (23.07.2021). ГЕРЦЕГ НОВІ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
Ночівля в готелі.

10 день, субота (24.07.2021). ГЕРЦЕГ НОВІ
Сніданок в готелі. Виселення з готелю (10.00)
Виїзд з Герцег нові о 10.00. Переїзд в Сербію, Белград.

У вільний час пропонуємо відвідати:

Дегустація балканських вин ( за наявності вільного часу ).

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Поціновувачам високого мистецтва пропонуємо зануритися в світ цього чарівного напою. У тихій, спокійній атмосфері, під легке звучання музики занурюємося в п’янке царство смаків і ароматів. Ковток за ковтком розпізнаємо кожну пряну нотку з цього ароматного букета. Також під час дегустації нам відкриють заповітну таємницю створення цього сонячного напою.

Поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.

11 день, неділя (25.07.2021). БЕЛГРАД
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Нічний переїзд в Україну.

12 день, понеділок (26.07.2021).
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 08.00).

Запис за телефоном 0676721933 або 0638484108

Знижки для дітей 55 %

Для дитини віком до 3 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їй окремого ліжка

20 %

Для дитини віком до 6  років, у номері з 2-ма дорослими дорослими без надання їй окремого ліжка

Додатково Проживання 7 ночей в готелі з дворазовим харчуванням, без проїзду – 229 € (до 01.04), 260 € (з 01.04) Місця з 5 по 12 можна забронювати за додаткову плату – 15 € Вартість проїзду (без проживання)  Україна –Чорногорія – Україна –150 € + 30€ (1 ніч в транзитному готелі) Доплата за одномісне розміщення (Single) – 50%

Доплата за додаткове місце в автобусі – 150 €

Важливо Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.  Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

За вашим бажанням ми можемо організувати трансфер з місця Вашого проживання за мінімальну ціну. Вартість залежить від кількості бажаючих та місця відправлення. Просимо уточнювати у менеджера за 14-7 днів до туру.
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

керівника групи;

-проживання в готелі у готелі **

-сніданки ,вечері згідно програми;

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart – 300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)

-харчування, не передбачене готелями;

-курортний збір 1,5€/особа/ день – обов’язковий платіж

-проїзд громадським транспортом;

-факультативні екскурсії

-гарантія від невиїзду – 15€ (Якщо Ви переживаєте сприводу позитивного результату ПЛР тесту рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду. При замовленні цієї послуги ми гарантуємо повернення  100% від вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тілки при бронюванні туру). 

Рекомендуємо взяти з собою:

-каримат (туристичний килимок);

-купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;

-панаму чи капелюх для захисту від сонця.