yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 21 Чер 2021 - 25 Чер 2021
Міста: Стамбул, Туреччина
Ціна: 7 775 грн** (або 235 євро*)
Зареєструватись!

Величний Стамбул з відпочинком на морі

Дати подорожі
21 – 25.06 2021
Вартість
235 євро*  7 775 грн**
Маршрут
Львів – Стамбул – Львів
Група 20 осіб
Що входить у вартість
  1. Авіапереліт
  2. Львів-Стамбул, Стамбул-Львів з дозволеним багажем 1 валіза (20 кг.)
  3. Медичне страхування Страхова компанія Grave/VUSO
  4. Нічліг 4 ночі у Стамбулі зі сніданками
  5. Супровід керівника групи
Місто семи пагорбів
Стамбул… Візантій, Константинополь, Істанбул. Місто-музей. Великий і величний колись, сьогодні Стамбул – доброзичливий і сповнений східної чарівності.
Чарівні вулички і площі, прекрасні мечеті, палаци і музеї, традиційні хамами, колоритні ринки, чудові ресторани, частина з яких розташована на дахах міста і сотні крихітних магазинчиків з неповторними турецькими солодощами – Стамбул подобається практично всім, тому що кожен знаходить в ньому свої , яскраві враження. Запрошуємо і Вас!
А якщо поєднати мандрівку в Стамбул з морем – то це мрія у чистому вигляді!
Програма
Переліт Львів – Стамбул
1 день – виліт зі Львова.
Переїзд у готель на нічліг.
Стамбул
2 день – Сніданок.Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом (вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей). Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром, Базиліку Цистерна та Блакитну мечеть.
Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії – одна з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула.У вільний час рекомендуємо оглянути палац Топкапі (тур. Topkapı) — головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Назва Топкапі в перекладі з турецької означає дослівно «гарматні ворота» (тур. top — гармата, kapı — ворота, двері).

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

3 день – Сніданок. Стамбул

У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору. Вважають, що саме з цього місця Мехмед II Фатіх звелів витягнути на берег свої кораблі і переправити їх у бухту Золотий Ріг під час взяття Константинополя. Новий палац будувався в 1842—1853 для султана Абдул-Меджида I, який став перейматися середньовічним палацовим комплексом Топкапи та бажав мати палац в стилі бароко, здатний змагатися у вишуканості з європейськими резиденціями XVIII століття.

Подорож на центральну площу Таксім. Та прогулянка Стамбульським Хрещатиком вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій та зможемо прогулятись човником по Босфору.

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 день – Сніданок. Стамбул

Вільний день, у котрий запрошуємо приватно відвідати Храм св. Георгія Побідоносця, резиденції Вселенського Патріарха на Фанарі, могилу Роксолани, Галатську вежу (панорама міста), Гранд-Базар, Музей Каріє, він же – церква Хора, Археологічний музей, в якому знаходиться гріб Олександра Македонського.
А якщо бажаєте розслабитися, то наполегливо рекомендуємо відпочинок на морі на Принцових островах неподалік від Стамбулу.

Принцеві острови – архіпелаг у Мармуровому морі недалеко від Стамбулу. Це 9 мальовничих островів. Ідеальний варіант для одноденних поїздок та літніх відпусток.
Острови є одним з районів провінції Стамбул. Це справжня оаза посеред пустелі – тут, порівняно зі Стамбулом, набагато спокійніший темп життя, не їздить транспорт, навколо ростуть соснові ліси, що є нетиповим для Стамбулу, цвітуть дерева і залишилося багато пам’яток часів Візантії. Прозоре Мармурове море, чисте повітря, незалюднені пляжі – щоще потрібно для щастя?

5 день – Сніданок.Стамбул

Останній день нашого перебування у Стамбулі – саме час закупитися сувенірами для себе та близьких. Найкраще місце для цього – Гранд базар — один з найбільших критих ринків у світі. Базар розташований в старій частині Стамбула та займає величезну площу — на базарі розташовано понад 4000 магазинів на 58 вулицях. Щодня його відвідує понад півмільйона відвідувачів і туристів.Переліт Стамбул – Львів.

* Ціна зазначена станом на 27/04/2021. У разі зміни вартості квитка, ціна може змінюватись.

** Вартість може змінитися залежно від курсу валют на день оплати.

Запис за телефонами:
0676721933
0638484108
Що не входить в вартість
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.
Транспорт
Трансфер (з аеропорту та назад) 15 Є в одну сторону. (Цей платіж обов’язковий.)
Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом
Вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей.
Вежа Галата
вхід 4 Є
Церква Каріе
вхід 13Є
Археологічний музей
вхід 6 Є
Палац Топкапі
вхід 11 Є (з гаремом – 18 Є)
Музей мініатюр
вхід 13Є
Базиліка Цистерна
вхід 10Є
Кораблик по Босфору
10Є вхід
Додаткове страхування на випадок COVID19
від 311 грн.
Туристичний збір у готелях (city-tax)
Кораблик до Принцових островів
7 євро
Платний пляж на Принцових островах
7 євро
Запис за телефонами:
0676721933
0638484108