yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 20 Тра 2021 - 24 Тра 2021
Міста: Стамбул Туреччина
Ціна: 7 775 грн** (еквівалент 235 євро*)
Зареєструватись!

Величний Стамбул

Основна інформація

Дати подорожі
20 – 24 травня 2021
Вартість
235 євро*
7 775 грн**
Маршрут
Львів – Стамбул – Львів
Група
20 осіб
Що входить у вартість
Авіапереліт
Львів-Стамбул, Стамбул-Львів з дозволеним багажем 1 валіза (20 кг.)
Медичне страхування
Страхова компанія Grave/VUSO
Нічліг
4 ночі у Стамбулі зі сніданками
Супровід керівника групи
Місто семи
пагорбів
Запис – тел. 0676721933
Стамбул… Візантій, Константинополь, Істанбул. Місто-музей. Великий і величний колись, сьогодні Стамбул – доброзичливий і сповнений східної чарівності.
Чарівні вулички і площі, прекрасні мечеті, палаци і музеї, традиційні хамами, колоритні ринки, чудові ресторани, частина з яких розташована на дахах міста і сотні крихітних магазинчиків з неповторними турецькими солодощами – Стамбул подобається практично всім, тому що кожен знаходить в ньому свої , яскраві враження. Запрошуємо і Вас!
Програма
1 день
Переліт Львів – Стамбул
1 день – виліт зі Львова.Переїзд у готель на нічліг.

2 день.
Стамбул
2 день – Сніданок.Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом (вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей). Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром, Базиліку Цистерна та Блакитну мечеть.
Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії – одна з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула.

У вільний час рекомендуємо оглянути палац Топкапі (тур. Topkapı) — головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Назва Топкапі в перекладі з турецької означає дослівно «гарматні ворота» (тур. top — гармата, kapı — ворота, двері).

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

3 день.
Стамбул
3 день – Сніданок.У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору. Вважають, що саме з цього місця Мехмед II Фатіх звелів витягнути на берег свої кораблі і переправити їх у бухту Золотий Ріг під час взяття Константинополя. Новий палац будувався в 1842—1853 для султана Абдул-Меджида I, який став перейматися середньовічним палацовим комплексом Топкапи та бажав мати палац в стилі бароко, здатний змагатися у вишуканості з європейськими резиденціями XVIII століття.

Подорож на центральну площу Таксім. Та прогулянка Стамбульським Хрещатиком вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій та зможемо прогулятись човником по Босфору.

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 день.
Стамбул
4 день – Сніданок.Вільний день, у котрий запрошуємо приватно відвідати Храм св. Георгія Побідоносця, резиденції Вселенського Патріарха на Фанарі, могилу Роксолани, Галатську вежу (панорама міста), Гранд-Базар, Музей Каріє, він же – церква Хора, Археологічний музей, в якому знаходиться гріб Олександра Македонського, відпочити на морі та інше.

5 лень.
Стамбул
5 день – Сніданок.
Останній день нашого перебування у Стамбулі – саме час закупитися сувенірами для себе та близьких. Найкраще місце для цього – Гранд базар — один з найбільших критих ринків у світі. Базар розташований в старій частині Стамбула та займає величезну площу — на базарі розташовано понад 4000 магазинів на 58 вулицях. Щодня його відвідує понад півмільйона відвідувачів і туристів.Переліт Стамбул – Львів.

* Ціна зазначена станом на 24/03/2021. У разі зміни вартості квитка, ціна може змінюватись.

** Вартість може змінитися залежно від курсу валют на день оплати.

Що не входить в вартість
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.
Транспорт
Трансфер (з аеропорту та назад) 15 Є в одну сторону. (Цей платіж обов’язковий.)
Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом
Вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей.
Вежа Галата
вхід 4 Є
Церква Каріе
вхід 13Є
Археологічний музей
вхід 6 Є
Палац Топкапі
вхід 11 Є (з гаремом – 18 Є)
Палац Дольмабахче
вхід 10 Є
Музей мініатюр
вхід 13Є
Базиліка Цистерна
вхід 10Є
Кораблик по Босфору
10Є вхід
Додаткове страхування на випадок COVID19
від 311 грн.
Запис – тел. 0676721933