yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Міста: Aфон, Уранополіс, Греція
Ціна: від 22500 грн
Зареєструватись!

Запрошуємо на прощу до Афона!

Тільки для чоловіків!

Афон пішки у супроводі о. Олександра.

Заїзд 08.07 на 8 днів і 7ночей від 22500 грн або  650 євро, переліт входить в ціну.

Крім цієї програми маємо багато інших індивідуальних і групових турів на Афон!

1 день. САЛОНІКИ – УРАНУПОЛІ
Приліт в аеропорт Македонія. Груповий трансфер в Урануполі. Розміщення в готелі.

2 день. УРАНУПОЛІ – СВЯТА ГОРА АФОН
Сніданок у готелі. О 8.30 збір біля офісу ПЦ «Солунь» в Урануполі. Зустріч з гідом.
Отримання дьямонітіріона на пристані. Відправлення на поромі в 9.45. Прибуття в монастир Дохіар. Поклоніння іконі «Скоропослушниця». Піший перехід по берегу до монастиря Ксенофонт. Розміщення в монастирі. Прогулянка до російського монастиря Св.Пантелеімона. Повернення в монастир. Відпочинок, участь у вечірньому богослужінні. Трапеза. Ночівля.

3 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Після богослужіння переїзд на поромі в Дафні. Пересадка на паром в сторону скиту Св.Анни. Вихід на пристані монастиря Св.Павла, поклоніння Дарам Волхвів (при бажанні група може зійти на зупинку раніше і відвідати монастир Діонісіат, після чого пішки по стежці дійти до монастиря Св.Павла). Перехід на Скит Св.Анни. Розміщення в скиту. Ночівля. Повернення в скит. Вечірня служба, трапеза.

4 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Після ранкової літургії та трапези відправлення в Дафні. Пересадка на рейсовий автобус в Карьес. Розміщення в Андріївському скиті. Піший перехід в Карьес, поклоніння іконі «Достойно Єсть», перехід до монастиря Кутлумуш, відвідування сербської келії постніца і поклоніння чудотворній іконі «Годувальниця». Повернення в скит. Вечірня служба, нічліг.

5 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Після ранкової Літургії піший перехід на келію до старця Гавриїлу, відвідування келії Панагуда, де трудився старець Паїсій Святогорець, відвідування скиту Св.Пантелеімона, поклоніння чудотворній іконі св.Пантелеімона. Перехід в Іверський монастир. Поклоніння чудотворної ікони «Вратарница». На замовному автобусі переїзд в монастирі Філофей і Каракалли, після чого переїзд в монастир Пандократор. Розміщення, трапеза, нічліг.

6 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Після ранкового богослужіння і трапези трансфер до монастиря Ксіропотам. Поклоніння Чесному Животворящого древу. Перехід в Свято-Пантелеїмонового монастиря. Розміщення. Трапеза. Ночівля.

7 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Далі – самостійне проживання Свято-Пантелеймонівському монастирі. Слухняності разом з братією.

8 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Проживання в Свято-Пантелеімоновм монастирі за статутом обителі. Послух разом з братією.

9 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Після ранкового богослужіння і трапези виїзд на поромі в Урануполі. Розміщення в готелі.

10 день. СВЯТА ГОРА АФОН
Сніданок (в разі раннього вильоту – сухий пайок за попереднім замовленням). Трансфер в аеропорт «Македонія». Виліт.
____________________________________________
У вартість туру входить:
авіапереліт, страховка, проживання в готелі в першу і в останню ніч, трансфер аеропорт – Урануполі – аеропорт, бронювання дьямонітіріона і нічлігів в монастирях, послуги православного російськомовного гіда на Афоні, трансфер Іверський монастир, Філофей, Каракал – Пандократор, трансфер Пандократор – Ксіропотам.

У вартість туру не входить:
Авіапереліт, страховка, Шенгенська віза, гербовий збір в касу Святої Гори за видачу дьямонітріона (оплачується в Бюро паломників), переміщення всередині Афона на рейсовому транспорті (близько 15 євро).

Примітка:
Трапези – за розкладом монастиря.