yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 01 Лип 2021 - 12 Лип 2021
Міста: Софія (Болгарія) (1 день, 1 ніч) – Ксаміль (8 днів, 7 ночей) – Бутрінт* - Корфу* - Метеори* - Белград (Сербія) (1 день, 1 ніч)
Ціна: 379 € + 300 грн
Зареєструватись!
«Середземноморські Мальдіви»
Відпочинок на Іонічному морі в Албанії (8 днів / 7 ночей)
 + 2 ночі в Болгарії та Сербії
  (ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА)
 01 – 12 липня 2021
Вартість: 335 € + 300 грн – до 01.05.2021
  Вартість 379 € + 300 грн – після 01.05.2021
Family hotel Haruni (BB) Visi appartments (BB

Софія (Болгарія) (1 день, 1 ніч) – Ксаміль (8 днів, 7 ночей) – Бутрінт* – Корфу* – Метеори* – Белград (Сербія)  (1 день, 1 ніч)

          *у випадку ковідних обмежень на в’зд міста будуть замінені на інші

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Зборів (06.00), Тернопіль (07.00), Теребовля (07.30), Чортків (08.00), Бучач (08.30), Заліщики (09.00);
Львівська обл.: Золочів (05.30), Львів (04.30);
Івано-Франківська обл.:  Івано-Франківськ (06.00);
Чернівецька обл.: Кіцмань (09.30), Чернівці (10.00).

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, четвер (01.07.2021). Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Румунського кордону. Переїзд до Болгарії.
Прибуття в столицю Болгарії – Софія.
Довідка:  Софія (болг. Софія) – столиця Болгарії, а також найбільше місто країни. Це місце з багатою і давньою історією, кожна пам’ятка якого відбиває складне минуле всієї держави: старовинні церкви, перетворені в мечеті, монументальна соціалістична архітектура і римська спадщина, переплітається з сучасним містом. Зараз Софія — динамічна європейська столиця, візитною карткою якої є красиві пейзажі та унікальні архітектурні поєднання, а також безліч красивих сакральних пам’яток.
Поселення в готель, ночівля в готелі.

Софія, Катедральний собор

2 день, п’ятниця (02.07.2021). СОФІЯ
Сніданок в готелі, виселення з готелю. (УВАГА!! Пересування в Софії на громадському транспорті!).
* Рекомендуємо оглядову екскурсію Софією (7€).
Сьогоднішня Софія – динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності.
Відправлення з Софії орієнтовно 15:00 . Переїзд в Албанію.

Софія, старе місто

3 день, субота (03.07.2021). КСАМІЛЬ
Прибуття зранку в Албанію, Ксаміль. Поселення в готель (о 14.00). Відпочинок на морі.
Ксаміль – найпівденніше  місто Албанії.
Ксаміль є  частиною національного парку Бутрінт і  розташований  в окрузі Саранда (10 км на південь). Збудований  Ксаміль в 1966 році. Місто є  одним з найбільш відвідуваних  прибережних  курортів Албанії, як  самими албанцями, так і іноземними туристами.  Тут знаходиться найгарніший пляж Албанії – Ксаміль Біч.
 «Родзинками »  Ксаміля  є прилеглі  маленькі островки, до яких  можна доплисти  на катамарані або  лодці, взятій на прокат. На острівках і на березі  розташовані  ресторани, де на  Вас чекає  великий  вибір  найсвіжіших  середземноморських морепродуктів.  Пляжі тут невеликі , проте їх  багато. І тільки тут  в Європі розташовані  пляжі з  білосніжним піском, як  в Домінікані. Під  час  пляжного відпочинку ви будете постійно спостерігати за  білосніжними круїзними  лайнерами , які  пропливають  між  Ксамілем  і островом Корфу.
Пляж в Ксамілі штучний, насипний, але  не піщаний , як  думають  багато туристів, а кам’яний . Це  каміння, яке  перетерте  до розміру дуже  великого  піску. Практично білого кольору. А вода в Ксамілі відрізняється  дивовижним  голубим кольором , як  в басейні! Пляж в Ксамілі також  знаменитий  групою безлюдних  островів, які  розташовані  недалеко від берегу.
Ночівля в готелі.

Ксаміль, острови

4 день, неділя (04.07.2021).  КСАМІЛЬ, БУТРІНТ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
* Рекомендуємо екскурсію в Бутрінт (8€ + вх. кв. 5€) – пам’ятник археології, де можна побачити руїни стародавнього міста, що відображають кожний історичний період його розвитку. Бутринт, це особливе місце для археології – історичний мікромікс середземномор’я, що існував з часів стародавніх греків і до венеціанців. Бутринт є частиною однойменного національного парку. Весь парк має площу 29 квадратних кілометрів і розташований в Південній Албанії, недалеко від міста Саранда (практично на кордоні з Грецією).
Ночівля в готелі.

Ксаміль, пляж

5 день, понеділок (05.07.2021). КСАМІЛЬ, КОРФУ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
* Рекомендуємо екскурсію на казковий острів Корфу (26€/20€ + кв на паром 48€/26€). На відміну від материкової частини Греції і островів Егейського моря, Корфу вдалося уникнути турецького панування. Тут довгий час правили венеціанці, британці, італійці, за Наполеона острів входив до складу Франції, кожен з періодів залишив свій неповторний відбиток в історії острова. Під час оглядової екскурсії островом ми відвідаємо місто Корфу, де у нас буде можливість вдосталь нагулятися звивистими середньовічними вуличками, відвідати Кафедральний Собор і Собор Святого Спиридона – покровителя острова, побачити стару візантійську фортецю і Палац Михайла і Георгія, знамениту на всю Європу площу Спіанада і вулицю Лістон, ідентичну Де Ріволі в Парижі.
Ночівля в готелі.

о. Корфу

6 день, вівторок (06.07.2021). КСАМІЛЬ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
Ночівля в готелі.

Відпочинок на березі моря

 
7 день, середа (07.07.2021). КСАМІЛЬ, МЕТЕОРИ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо факультативну екскурсію до монастирів Метеорів (33 €+вх.кв. у монастир – 3 €).
Довідка: Монастирі Метеори – це християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Це найбільший монастирський комплекс в Греції, який являє собою унікальне архітектурне досягнення і є одним з найдивовижніших та найвеличніших пам’яток Греції. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а відлюдники з’явилися тут вже в Х ст. Тоді вони піднімалися на кам’яні масиви за допомогою переставляння дерев’яних підмостків, укріплених на балках. З грецької “Метеора” (Μετέωρα) перекладається як “той, що ширяє в повітрі”. Мандрівка сюди дозволить Вам побачити унікальне поєднання історії та природи. Вічне прагнення людини хоч трішки доторкнутися до чогось божественного породило унікальну архітектуру. Ще з часів народження християнства в Європі, прямовисні скали вважалися ідеальним місцем для добровільної ізоляції – відлюдництва.
Такі старання дозволяли по-новому відкрити для себе світ і жити у ньому в цілковитій гармонії.
Ночівля в готелі.

Знамениті монастирі Метеори в Греції!

8 день, четвер (08.07.2021). КСАМІЛЬ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
Ночівля в готелі.

Шезлонги і парасольки на пляжі Ксамілю

9 день, п’ятниця (09.07.2021). КСАМІЛЬ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
Ночівля в готелі.

В Ксамілі Ви можете спробувати різноманітні водні розваги

10 день, субота (10.07.2021). КСАМІЛЬ
Сніданок в готелі. Виселення з готелю (10.00), вільний час.
Виїзд з Ксамілю о 15.00
Нічний переїзд у Белград.

 Відпочинок на пляжі

11 день, неділя (11.07.2021). БЕЛГРАД
Ранкове прибуття в Белград. (УВАГА!! Пересування в Белраді на громадському транспорті!).
Вільний час.

Екскурсія по Белграду.

Довідка: Белград – один з найстаріших міст континенту, де з давніх-давен перетиналися дороги Східної і Західної Європи. Химерна суміш культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград – це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград – це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний – все це він, великий і стародавній Белград.

Рекомендуємо : Обід в традиційному сербському ресторані (Дорослий: 25€ / Діти: 20€)
В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан – багато м’яса, овочів, вина і … чудового настрою …

Поселення в готель. Ночівля в готелі.

Белград з води


12 день, понеділок (12.07.2021).
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Переїзд в Україну.
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 23.00).

Запис за телефоном

0676721933 або 0638484108

Знижки для дітей 25 %

Для дитини віком до 12 років, у номері з 2-ма дорослими

на окремому ліжку (у тримісному номері)

30 %

Для двох дітей віком до 12 років, у номері з 2-ма дрослими

на окремих  ліжках (у чотиримісному ночері)

Додатково Проживання 7 ночей в готелі зі сніданками , без проїзду – 225 € (до 01.04), 270 € (з 01.04) Вартість проїзду( без проживання)  Україна –Албанія   – Україна 150 €
+50€ (2 ночі в транзитному готелі)
Місця з 5 по 12 можна забронювати за додаткову плату – 15 € Доплата за одномісне розміщення (Single) – 50%

Доплата за додаткове місце в автобусі – 150 €

Важливо Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.  Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

За вашим бажанням ми можемо організувати трансфер з місця Вашого проживання за мінімальну ціну. Вартість залежить від кількості бажаючих та місця відправлення. Просимо уточнювати у менеджера за 14-7 днів до туру.
Увага! При виборі місця посадки: Чернівці, Кіцмань, Бучач, Чортків, Теребовля повернення у дані міста здійснюватися не буде! Ви можете вибрати інші точки висадки із зазначеного вище списку!
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

– супровід керівника групи;

-проживання в готелі у готелі ***

-сніданки згідно програми;

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart – 300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
– курортний збір – 1€/день – обов’язкова плата

-харчування, не передбачене готелями;

-проїзд громадським транспортом;

факультативні екскурсії
– користування шезлонгом і зонтиком  8€/ комплект /день (парасолька + 2 шезлонги) – за бажанням
-проїзд на громадському транстпорті

-гарантія від невиїзду – 15€ (Якщо Ви переживаєте сприводу позитивного результату ПЛР тесту рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду. При замовленні цієї послуги ми гарантуємо повернення  100% від вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тілки при бронюванні туру). 

Рекомендуємо взяти з собою:

-купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;

-панаму чи капелюх для захисту від сонця.