yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 07 Тра 2021 - 10 Тра 2021
Міста: Стамбул, Туреччина
Ціна: 10695 UAH
Зареєструватись!

АВІА ТУР

СТАМБУЛ – ПОДАРУНОК ДЛЯ ЖІНКИ

Тур на вихідні

07-10.05.2021 Готель 3* – 10695 грн.

Дати:

07-05-2021 – 10-05-2021
Вартість: 10 695 UAH
Країна:
 • Туреччина
Місто:
 • Стамбул
Тривалість: 4 дні
Харчування: Сніданки в готелі
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день

Виліт зі Львова.

Приліт у Стамбул.

Трансфер та поселення в готель.

Додатково Ви можете:

 • Здійснити круїз по Босфору з шоу-програмою “Турецька ніч”, смачною вечерею та вином чи турецькою ракією. Це шоу з неймовірними  колоритними танцями та піснями турецького народу, з особливостями культури, звичаїв та традицій. Це нічний Босфор і тисячі вогнів, танець живота, кавказький танець, кружляючий дервіш, турецький народний танець і на завершення музика від ді-джея. Потанцюємо?! (50 євро з алкоголем, 40 євро без алкоголю).

Ночівля.

2 день

Сніданок.

Вільний час в Стамбулі.

Додатково Ви можете:

 • Відвідати екскурсію “Величне століття”, під час якої Ви побачите найвизначніші пам’ятки історії, культури та архітектури Стамбулу зі списку must see. Почнемо наше знайомство з площі Султанахмет – “серця Стамбулу”. Тут розташована найвеличніша пам’ятка візантійської архітектури — собор Айя Софія та єдина мечеть, що має шість мінаретів — Блакитна Мечеть. Відвідаємо кожну з них і зануримось в історію давніх часів. Далі нас чекає площа Іподрому з Фонтаном Вільгельма II — подарованого Німецькою імперією та Єгипетським обеліском — найдавнішим архітектурним артефактом Візантійської імперії. Зазирнемо у магічний світ музею Цистерна Базиліка — колишнім водосховищем міста.
  Перерва на смачний обід в турецькому ресторанчику.
  Запрошуємо Вас у найстаріший палац у світі, серед збережених до наших днів — Палац Топкапи, стіни якого пам’ятають часи Османської імперії, Султана Сулеймана, гарему та цікаві історії того часу (70 євро/особа. У вартості: послуги ліцензованого гіда, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, обід).

Вільний час.

Ночівля.

3 день

Сніданок.

Вільний час в Стамбулі.

Додатково Ви можете:

 • Відвідати екскурсію “Перлина над Босфором”. Сьогодні ми вирушимо в Азіатську частину Стамбулу, проїдемо Босфорським мостом та побачимо місто з висоти “пташиного польоту” – оглядового майданчику Чамлиджа. Прекрасна набережна Саладжак відкриє Вам вид на один із символів Стамбулу — Дівочу вежу. Босфор вдень не менш прекрасний як і у вечірню пору тому давайте доберемось до Європейської частини міста на паромі. Запрошуємо у палац Долмабахче — це величний палац, який демонструє унікальну архітектуру та османську розкіш. Прекрасна споруда на березі Босфору Європейської частини Стамбулу зачаровує і занурює кожного відвідувача в історичні події давніх часів. А крім того це фантастичне місце для Ваших найкращих фото (65 євро/особа. У вартості: послуги ліцензованого гіда, трансфер, паромна переправа через Босфор, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти).

Вільний час.

Ночівля.

4 день

Сніданок.

Трансфер з готелю в аеропорт.

Переліт у Львів.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ
 • авіапереліт Львів-Стамбул-Львів (багаж 20 кг + ручна поклажа 8 кг);
 • трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • проживання 3 ночі в готелі 3*/4* в районі Фатіх або Султанахмет на вибір, в пішохідній доступності до найвизначніших пам’яток, ресторанів, магазинів, сувенірних крамниць;
 • сніданки в готелі;
 • медичне страхування на час подорожі.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ
 • особисті витрати;
 • вечеря на кораблі з шоу-програмою — 50 євро/особа (з алкоголем) та 40 євро/особа (без алкоголю) незалежно чи в складі групи чи індивідуально;
 • факультативні екскурсії:
  – екскурсія “Величне століття” – послуги гіда + вхідні квитки: палац Топкапи + Цистерна Базиліка + обід в ресторані (70 євро/особа в складі групи; 90 євро для індивідуальних туристів);
  –  екскурсія “Перлина над Босфором” –  послуги гіда + трансфер + паромна переправа + вхідний квиток у палац Долмабахче (65 євро/особа в складі групи).