yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo

Як допомогти дітям-сиротам?

Інтернат с.Буково

Інтернат с.Буково

Друзі і Подруги!

Запрошуємо Вас приєднатися до благочинності – допомогти дітям сиротам інтернату в с.Буково, Старо-Самбірського району Львівської області.

Брат Алоїз, настоятель спільноти (монастиря) Тезе, у своєму «Листі з Китаю» звертається до всієї молоді з такими словами:

Розставивши пріоритети у своїх бажаннях, погодившись, що мати все неможливо, ми перестаємо накопичувати багатство тільки для себе.  Ще у IV ст. св. Амвросій сказав: «Те, що ти даєш бідним, не є твоєю власністю, ти просто повертаєш те, що їм належить». Рішення не мати всього для себе оберігає нас від самотності. Матеріальний достаток часто супроводжується закритістю і втратою справжнього спілкування. Проте, не так багато потрібно, щоб це змінити. Є багато способів виявити ініціативу надання матеріальної підтримки: утворити центри взаємодопомоги, сприяти економіці солідарності, сприяти братерству між містами, селами чи парафіями, допомагати тим, що потребують допомоги, використовувати нові технології для створення способів взаємопідтримки…

У світлі цих слів – допомагати тим, що потребують допомоги, запрошуємо Вас допомогти дітям сиротинця в с.Буково, Старо-Самбірський район Львівської обл.. У Буково є  75 неповносправних дівчат. Вони або  з неблагополучних сімей, або їх покинули батьки одразу після народження. Майже третина з них – прикута до ліжка важкими недугами. Є діти з ДЦП, з синдромом Дауна, є просто з ознаками олігофренії.

Що потрібно для цих дітей? Вони чекають що до них хтось прийде, їх провідає. Вони туляться до тебе, як маленькі кошенята, хочуть, щоб їх хтось приголубив. Називають тебе татом або мамою.

Що ми можемо їм подарувати? Перший наш подарунок – це увага до них – приїхати і поспілкуватися. Ми постійно збираємо для них солодощі (цукерки та печиво), соки, фрукти. Оскільки в сиротинці дівчата, їм завжди бракує жіночих прокладок, а лежачим дітям – памперсів (мінімальний розмір – 3 – і  до дорослих 1 і 2 розмір) а також медичної тканини. Можна подарувати також засоби індивідуальної гігієни (мило, зубна паста і щітка, мочалка, рушник, шампунь для волосся), а також пральний порошок.

Іграшки також радо приймаються. Якщо хтось не може поїхати в сиротинець – можна принести згадані речі або кошти, щоб інші люди купили подарунки і поїхали.

Якщо Ви хочете допомогти приватно (як фізична особа) Ви можете:

 • Принести речі, які можна використати як подарунок, в центр молоді, Дрогобич, вул. Шевченка, 29/1, уточнити що це для сиротинця.
 • Зробити внесок в скарбничку в центрі молоді  – кошти будуть використані на закупівлю подарунків.
 • Поїхати з нами в інтернат
 • Допомогти порадою
 • Зробити перерахунок коштів – деталі рахунку запитайте за тел. 0676721933

Якщо Ви представник підприємства Ви можете:

 • Надати матеріальну допомогу, це можуть бути також товарні залишки, що не продаються
 • Надати інформаційно-консультативну допомогу
 • Надати транспорт для доїзду в інтернат
 • Розповісти про своє добре діло друзям і попросити зробити їх теж саме
 • Колективом підприємства відвідати дітей в інтернаті з подарунками та виставою
 • Запропонувати нам свою ідею

Куди приносити подарунки і кошти? Цент душпастирства молоді, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Шевченка, 29/1. Тел. 0324450110.

Коли ми будемо їхати до Буково в сиротинець? Ми їдемо періодично кожних два місяці. Найближчий виїзд – в неділю після Пасхи.

До якого числа проводиться збір подарунків? Збір проводимо на постійній основі.

Якщо у Вас виникли запитання чи пропозиції щодо поїздки в сиротинець в Буково або щодо організації ції поїздки, контактуйте :

(067)672-19-33, (063)848-41-08, yatskiv@gmail.com

Ви можете ознайомитися з презентацією про останню поїздку в сиротинець взимку тут:

Подаруй дітям радість