yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
default image

Наш автобус приїхав у маленьке село Тезе, що в Бургундії. Там вражало все: архітектура, природа, люди. Бракувало тільки карет і панянок з панами попід ручку.
А у Тезе таке відчуття, наіби ти перелетів з планети Земля на планету Тезе. Там свій світ і свої правила. Правила такі: бути щасливим так, щоб люди, дивлячись на твоє щастя, вчилися також бути щасливими

Тисячі людей з усього світу можуть порозумітися так, ніби знайомі все життя і навіть якщо ти не знаєш іноземної мови, тебе зрозуміють.

Пригадую, як там молодь мила посуд – з піснею і посмішками. Не знаю, що мене так зблизило з людьми, яких більшість я не знаю. Мабуть те, що все ми робили спільно.
А ось про екскурсії у Берліні, Парижі, Ліоні, Монако, Відні я вже й не знаю що розповідати, бо щоб описати все, треба написати цілу книжку. Можу сказати тільки одне, мені дотепер здається, що це був сон.

Николин Соломія 30.11.2009 13 Липня, 2016

default image

Привіт всім!!!!!!! biggrin нещодавно повернулись з прощі. Враження неймовірні, організація супер, Яцків - чудо tongue . Казково було практично в кожному з відвіданих місць! Ще сподобались переїзди в автобусі wacko , з такою веселою компанеєю і пішачком до Парижу дойти можна!!!!!!!!!!!!
з нетерпінням чекаю на нову поїздку і майже впевнена, що вона відбудеться незабаром!

Lina 04.11.2009 13 Липня, 2016

default image

Хочу поділитися своїми враженнями від чудової поїздки-прощі до Люрду і Фатіми, учасницею якої мені пощастило бути у квітні 2008 року. Я подорожую часто, але ця подорож була особливою. По-перше дуже вдало вибрано час поїздки : Європа навесні прекрасна, дерева цвітуть, море квітів і лагідного весняного сонечка, словом дуже красиво і дуже комфортно. По-друге, чудово складений маршрут, який передбачав відвідини найгарніших європейських міст : королівський Відень, величний Рим, квітуче Монте-Карло, колоритний Мадрид, романтичний Париж. І, зрозуміло, по-третє, духовна складова такої поїздки : Папська месса у Ватикані, поклоніння двом святим місцям об'явлень Богородиці у Фатимі і Люрді, зворушливі хресні дороги, оздоровча купіль, можливість сповіді у часі Великого посту...
Особливо хочу відзначити високу організацію поїздки керівниками групи : все чітко, без метушні, по плану.
Рекомендую таку подорож кожному : прекрасний відпочинок, незабутні враження і духовне збагачення !

Люба Дуб 05.04.2009 13 Липня, 2016

default image

Рік тому я побувала на прощі у Фатімі та Люрді. Найбільше мене вразив Люрд - невеличке містечко на півдні Франціі в передгір"ї Піренеїв. Перебуваючи в ньому я, незважаючи на свій цинізм, повірила в те, що саме в цьому місці могла з"являтися Божа Мати.. можливо таке враження справила кількість волонтерів, що допомогали хворим людям та інвалідам і справжня людська доброта та щирість.
А ще, мене вразив Рим. Його велич, історія, Колізей та базиліки справили величезне враження.. Тепер я розумію, чому це місто називають "вічним".. Ну і вперше в житті я побачила Папу! - це все не може лишити байдужою.
Подорож виявилась дуже цікавою та чітко спланованою. За це величезна подяка Юрію - керівникові групи. Ми все побачили, всюди встигли і жодного разу не посварилися. Навпаки по поверненню, ми дуже чекали на зустріч з групою, поїхали на неї з Київа до Львову, щоб там зустрітися ще раз разом.

Юлія Гайдар 12.03.2009 13 Липня, 2016

default image

Найбільше мені запам'яталася і вразили два моменти. Це моя особиста молитовна вервичка у Фатімі та чудесне зцілення від купелі у Люрді. У Фатімі в день від’зду ми мали вілний час. Я вирішила помолитися вервичку на площі по доріжці, що веде до каплиці - місця обявлення Матінки Божої. Я клякнула на коліна і почала молитися. Я молилася вервичку не вперше, однак вперше відчувала таке молитовне єднання з Богом. Десь посередині дороги почав накрапати дощ, та я не хотіла переривати молитву і продовжувала її не піднімаючись із колін. Дощ став посилюватися, мої коліна і плечі були вже повністю мокрі. Люди втікали від дощу і ховалися, а я залишилась. і тут до мене підійшла жіночка із парасолею та стала нести її наді мною до того часу, поки я не завершила молитву і не підійшла до каплиці. Хоч я була повністю мокра і було трохи холодно моя душа була сповнена невимовною радістю, яку переживаю і під час спогадів про цю прощу.

Ірина Бакунець 03.02.2009 13 Липня, 2016

default image

Мадрид вразив монументальністю споруд а на Хресній дорозі та спільній Вервиці у Фатімі молитва "Богородице Діво" звучала на всіх мовах світу, в тому числі і на українській!!! У Люрді ми прийняли святі купелі та взяли участь у відвіданні святих місць для одержання ювілейної медалі, приуроченої 150-літтю від об'явлення Небесної Матері. По дорозі ми побували у Парижі з його ейферичною Ейфелевою вежею та романтичною мандрівкою по Сені. Поїздка завершувалася у Празі - прогулянкою по Карловому мості. Не дають забути про цю поїздку сувеніри, фото та неповторні враження. smile
Окреме СПАСИБІ за блискучу організацію та створення теплої атмосфери.

Галя 27.01.2009 13 Липня, 2016

Через два місяці минає рік, як ми повернулися з унікальної прощі, в якій вдалося побувати у двох святих місцях об'явлень Богородиці - Фатіма (Португалія) та Люрд (Франція). Ми і досі живемо спогадами про країни, що відвідали. Це Відень з його музеями та парком Моцарта, Рим з величчю старих будівель та Папською Месою, в якій ми взяли участь і отримали благословення Святішого Отця. А місто Монте-Карло у королівстві Монако нам здалося справжньою казкою з екзотичними кактусами та морськими пляжами.

Богдан і Галя 27.01.2009 26 Червня, 2016

1 7 8 9