yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
default image

Эта поездка является комбинацией духовного, эмоционального начал. В течении двух недель мы узнали и познали много нового, начиная от стран Европы заканчивая духовным. Спасибо!  В целом, столько эмоций, опыта, личностного и духовного развития, что было бы трудно испытать и пробрести его в течении двух недель дома.

Шевкова Алена 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Дякую Богу за можливість бути на цій прощі. Для когось Тезе стало зустріччю друзів, для іншого – пошуком любові, хто втратив віру, той там її віднайшов, хто ніколи не зустрічав Бога, там вперше його віднайшов. Для мене ж Тезе стало тим подихом вітру, тим напрямком, куди я повинна рухатися. В мене зявилося дуже багато запитань, але тепер я з впевністю можу шукати відповіді, адже Бог завжди зі мною…

Москаль Вероніка 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Проща в Тезе… Свято душі та тіла, відпочинок душі, етичне та естетичне задоволення. Деякі моменти просто варто переживати ще раз і ще раз.
Особисто хочу побажати здоровя та натхнення керівнику групи Юрію Яцківу та всім хто безпосередньо долучився до організації цієї прощі, виражаю особливу подяку отцю Андрію та величезне спасибі водіям за їхню витримку та професійність.
Всім велике та щире українське спасибі!!! Слава Ісусу Христу!

Борис Бушта 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Моєю основною метою цієї подорожі було Тезе. Не село. Не монаша спільнота. Не просто різні молоді люди з усієї Європи. Тезе – це відчуття єдності всіх людей в імя Господнє. Це неповторне відчуття однакової цінності всіх людей переди лицем Бога.

Андрусів Наталя 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Поїздка до Тезе – це переосмислення життя в молитві з Богом і пізнання його в багатогранних аспектах буття. Тезе – free smiles and …silence !

Малайко Ірина 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Поїздка була незабутньою, під час неї збулись мрії багатьох людей. Але думаю це не найважливіше. Головне, що ц поїздка зблизила всіх нас, а також допомогла декому стати ближче до Бога. Думаю в Тезез кожен знайшов те, що шукав, або принаймі зрозумів, що йому потрібно шукати. Я насамперед по-новому подивилася на деякі речі, і багато чого зрозуміла. Так, Європа чудова, з її Істрією і сьогоденням, наша держава має у кого вчитися, але поспілкувавшись з європейською молоддю в Тезе я зрозуміла, що Україна теж має що дати Європі, і як на мене, щось набагато цінніше і важливіше – свою духовність. Тож, залишається лише подякувати Богові за нашу поїздку, і до нових зустрічей!

Смерека Анна 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Пишу, насправді, щоб сказати ВЕЛИЧЕЗНЕ й ЩИРЕ ДЯКУЮ! Я далеко не перший раз була за кордоном, але ця подорож була надзвичайною! І справа не лише в тому, що ми були в Парижі, Монако, Ніцці, Відні тощо, а в тому, що компанія склалася супер!
Для мене одним із найприємніших вражень в Парижі було те, що я в Люксембурзькому саду годувала спершу голубів, потім горобців і маленьких каченят прямо з рук!
Я вже не кажу про Люрд! Просто незабутні відчуття, коли ти сидиш о шостій ранку в черзі разом з десятками чи навіть сотнями інших жінок з різних країн світу, які говорять різними мовами, які різного віку, але всі об’єднані однією вірою, однією ідеєю, які гріють одна одну о шостій ранку! Це просто супер!
Нові друзі – це найцінніше, що можна виносити з таких поїздок. Адже всі ті вежі, собори, пам’ятники навіть сприймаються по-різному в залежності від того, з ким ти подорожуєш і з ким на них дивишся)))))

Катерина Фуртас 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Наш автобус приїхав у маленьке село Тезе, що в Бургундії. Там вражало все: архітектура, природа, люди. Бракувало тільки карет і панянок з панами попід ручку.
А у Тезе таке відчуття, наіби ти перелетів з планети Земля на планету Тезе. Там свій світ і свої правила. Правила такі: бути щасливим так, щоб люди, дивлячись на твоє щастя, вчилися також бути щасливими

Тисячі людей з усього світу можуть порозумітися так, ніби знайомі все життя і навіть якщо ти не знаєш іноземної мови, тебе зрозуміють.

Пригадую, як там молодь мила посуд – з піснею і посмішками. Не знаю, що мене так зблизило з людьми, яких більшість я не знаю. Мабуть те, що все ми робили спільно.
А ось про екскурсії у Берліні, Парижі, Ліоні, Монако, Відні я вже й не знаю що розповідати, бо щоб описати все, треба написати цілу книжку. Можу сказати тільки одне, мені дотепер здається, що це був сон.

Николин Соломія 30.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Привіт всім!!!!!!! biggrin нещодавно повернулись з прощі. Враження неймовірні, організація супер, Яцків - чудо tongue . Казково було практично в кожному з відвіданих місць! Ще сподобались переїзди в автобусі wacko , з такою веселою компанеєю і пішачком до Парижу дойти можна!!!!!!!!!!!!
з нетерпінням чекаю на нову поїздку і майже впевнена, що вона відбудеться незабаром!

Lina 04.11.2009 Липень 13, 2016

default image

Хочу поділитися своїми враженнями від чудової поїздки-прощі до Люрду і Фатіми, учасницею якої мені пощастило бути у квітні 2008 року. Я подорожую часто, але ця подорож була особливою. По-перше дуже вдало вибрано час поїздки : Європа навесні прекрасна, дерева цвітуть, море квітів і лагідного весняного сонечка, словом дуже красиво і дуже комфортно. По-друге, чудово складений маршрут, який передбачав відвідини найгарніших європейських міст : королівський Відень, величний Рим, квітуче Монте-Карло, колоритний Мадрид, романтичний Париж. І, зрозуміло, по-третє, духовна складова такої поїздки : Папська месса у Ватикані, поклоніння двом святим місцям об'явлень Богородиці у Фатимі і Люрді, зворушливі хресні дороги, оздоровча купіль, можливість сповіді у часі Великого посту...
Особливо хочу відзначити високу організацію поїздки керівниками групи : все чітко, без метушні, по плану.
Рекомендую таку подорож кожному : прекрасний відпочинок, незабутні враження і духовне збагачення !

Люба Дуб 05.04.2009 Липень 13, 2016