yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo

Тезе – чудова можливість познайомитися з людьми з усього світу, а також набути й українських друзів. Це ліки від апатії, нагода відновити внутрішню гармонію і стати свідомим християнином.

Підгородецька Олена 11.09.2013 Липень 13, 2016

Завдяки Тезе я отримала духовну рівновагу, віднайшла мир і спокій, глибше пізнала Господа Бога.
Особливо мене вразила простота людей, які спільно моляться не зважаючи на різні національності та конфесії.. Поїздка в Тезе – це також можливість побачити життя в Європі, ознайомитися з видатними пам’ятниками мистецтва, витворами природи, проаналізувати і порівняти життя в Україні з іншими країнами Європи. З нетерпінням чекаю наступної поїздки у Тезе.

Ванько Христина 11.09.2013 Липень 13, 2016

Найбільше з усієї поїздки мені сподобалося у Тезе, куди я мріяла поїхати. Перший раз в житті я бачила таку велику кількість людей з різних країн світу, які знаходять спільну мову.
Мене вражала їхня відкритість і бажання спілкуватися. Це справді одне з місць, яке варто відвідати кожному, хто прагне відпочити душею і тілом.

Марків Ольга 11.09.2013 Липень 13, 2016

Паломницька подорож у Тезе дає можливість задуматися над своїм духовним життям, забуваючи про всі наші щоденні клопоти, що дає можливість застановитися над нашою земною мандрівкою.
Що дала мені ця подорож? Це візитація у інші країни та нові враження від побаченого й почутого. Також – це пошук нових друзів.

Колібек Богдан 10.09.2013 Липень 13, 2016

Поїздка дуже вразила насиченістю програми, цікавим спілкуванням, з’явилися нові теми для розмірковування. Взагалі чудове поєднання духовного відпочинку з туристичною програмою! Дуже Вам дякую!

Луговцева Анастасія 10.09.2013 Липень 13, 2016

Хто не їздив у поїздку до Тезе, той багато чого втратив. Незабутні враження та емоції, відвідання чудових країн та історичних місць, життя у Тезе, дух інтернаціональності, перебування в тій атмосфері, яка змінює і твоє життя на тиждень і щось в середині тебе.
Кожному потрібно хоча б раз у житті поїхати у Тезе. Я впевнена, ви захочете туди повернутися!

Фендик Оля 10.09.2013 Липень 13, 2016

Это очень красиво и умиротворяюще - огоньки свечек в руках верующих.
Служба, песни. Дада, те самые песни Тезе - спетые хоть раз, они проникают прямо в сердце, не забываются никогда, роднят со многими-многими людьми. Позже, купила сборник с гитарными аккомпанементами для песен. Взять гитару, вспомнить...
Один из моментов - молитва в тишине. Я не удержалась, и оглянулась посмотреть на площадь в тот момент. Это самое сильное, что я когда-либо чувствовала, глядя на площадь с десятками тысяч молчащими и молящимися людьми. Это не передашь ничем, это может остаться только в памяти, даже будто в своём опыте, отпечаток на себе, на своём восприятии мира...
Посмотрела несколько мгновений после окончания молитвы - всё, уже спало. Хотя вроде бы то же самое, визуально та же "картинка".

Ольга Пернацкая 27.02.2013 Липень 13, 2016

default image

Цьогорічна зустріч молоді Тезе у Римі розпочалася зустріччю з папою Бенедиктом.
Головна мета зустрічей молоді Тезе - це пошук духовного збагачення, спроба зазирнути собі в глибину душі і намагання разом долати труднощі та допомогати тому, хто поруч тебе.
Звичайно, Рим це місто, яке нікого не може залишити байдужим, місто, особлива атмосфера якого дає людині відчути велич колишньої Римської імперії. Але найголовніше все-таки те, що тут знаходиться центр християнського світу - Ватикан та велика кількість прекрасних храмів, базилік, костелів, де паломники мали змогу спільно помолитись та збагатитись духовно.
Після поверенення додому, всі, здавалось б, труднощі, відійшли на задній план, а залишився лише приємний спогад про чудове місто Рим, про нових друзів і нестримне бажання знову і знову відвідувати зустрічі молоді Тезе, щоб здобути новий досвід, знайти відповіді на питання, які турбують, та відновити духовну рівновагу.

Андій Кісик 21.01.2013 Липень 13, 2016

default image

Незабутня подорож на Святу Землю!Кожна людина повинна побувати у цьому неймовірному куточку світу!Місто з білого каменя-Єрусалим!!!Не можна передати свої враження за допомогою фото,але кожне фото несе свою енергію, і силу,і спогад про те ,що ти ступала по землі,де ступала нога Ісуса Христа.....Щиро дякую за чудову організацію Юрію Яцків,нашому духівнику о.Василію,а також всій нашій групі за незабутні враження!

Тетяна Ничипоренко 08.10.2012 Липень 13, 2016

default image

Їхавши в Тезе - Любляна, я напевне не розуміла, з якою саме метою я туди їду. По дорозі в Любляну, я чула дуже багато позитивних розповідей, саме про ТЕЗЕ. Особисто для мене, було дуже цікаво , як може людина відчути в ТЕЗЕ «Душевний спокій, і душевну теплоту» І Ви знаєте : може. Саме в ТЕЗЕ, до мене доторкнувся Дух Спільної Молитви, душевний спокій, і душевна теплота. Я відчула саме Духовне збагачення. І хочу сказати, що спільна молитва ТЕЗЕ – це розмова з Богом!!!
Дякую всім організаторам цієї Прощі, і сім’ї , яка приняла нас у Любляні.!!!
Раджу всім побувати на такій прощі!!!!

Марина Заготинська 07.05.2012 Липень 13, 2016