yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
default image

Поїздка – супер! Трішки втомилися але велика кількість позитивних моментів, краса всього побаченого перекриває дрібні моменти. Супер! Супер! Супер! Керівник групи Юрій – the best!

2 Квітня, 2018

default image

Для мене ця поїздка – це новий досвід, величезні позитивні емоції, класні люди. Попавши в абсолютно інші умови, я більше дізналася про себе та оточуючих.

 

2 Квітня, 2018

default image

Зустріч молоді Тезе в Базелі перш за все це була можливість познайомитися з людьми з інших крїн, церков, континентів. Але вона обернулася тим, що я зрозуміла не лише інших людей і їх національні особливості, а зрозуміла хто я  є насправді, і що я хочу робити в житті.

Ця поїздка дала мені не лише море позитивних вражень, але й відчуття гордості, і віри в майбутнє України.

2 Квітня, 2018

default image

Це був мій перший раз в зимовому ТЕЗЕ – в Швейцарському Базелі.

Найбільше враження я отримала від сімї яка мене приймала. Дуже світлі, добрі, приємні люди. Зробили все, щоб я себе комфортно відчувала.

Керівник групи Ірина – дуже турботлива і структурована. Дійсно була другом у першу чергу, а не інспектором.

Парафія в яку я потрапила, була як велика сімя. Гарні Служби, неймовірний Новий рік.

З Богом,

2 Квітня, 2018

Taize – особливе місце, тут ти віднаходиш себе знов.
Тут ти відчуваєш радість, твоє серце сповнює любов. Є місця на землі де час зупиняється, де атмосфера надихає, де люди відкриті, справжні, щирі, де відчуваєш радість у кожній хвилині свого життя.
Taize – справді місце де відкриваєш себе по новому, глибше.
Переусвідомлюєш речі, вчинки, події. З тобою кожного дня стається маленьке чудо – чудо, яке очищує, наповнює, окрилює. У кожного – це особисті власні спогади, пригоди, маленькі перемоги над собою.
Перше, що вражає коли приїжджаєш у це Богом благословенне місце – це масштаб. Невеличке селище у Франції вже десятками років приймає паломників із усього світу. ‘Не важливо якого ти кольору, якою мовою розмовляєш, до якої конфесії належиш. Є те більше, що об’єднує молитвою, те що волить битись десятки тисяч сердець в унісон.
Молитва в Taize – це особливий час. Виглядає вона зовсім не так, як звична у наших храмах. Та й сааме дійство заворожує. Храм який вміщає понад 2 тисячі людей, запалені лампадки, приглушене світло, орган чи то супровід гітари і спів. Так саме спів у пріоритеті. Декілька рядківі з псалмів покладені на мелодії. Різними мовами, різні мотиви, та всі на прославу Бога. Молитва тут тричі на день.  Спочатку разом з братом прочитання і тлумачення того чи іншого фрагменту із Свято Письма, далі в невеликому колі обговорення, власні роздуми стосовно тієї чи іншої події. Особливий цей час в тому, що відкриваєш  у розмові цікаві точки зору на ту чи іншу проблему, різний менталітет – різне сприйняття...

...Та напевно найцінніше що винесла окрім духовного збагачення, -  це усвідомлення наскільки кожна людина є важливою на цій Землі. Як багато залежить від вчасно сказаного слова чи вчинку. Адже Taize– це і взаємодопомога. Кожен зголошується щодня виконувати певну роботу тим самим забезпечуючи життєдіяльність спільноти. За тиждень настільки переймаєшся тим, що відбувається навкруги, звикаєш до людей які поруч, тієї піднесеної атмосфери, що далі дорогою додому, та і зрештою в повсякденному звичному для нас житті, тебе не покидає бажання нову повернутись у намолене місце аби скласти подяку Творцю, очистити свою душу, наповнитись сповна миром, світлом, аби нести цей вогник, іскру, яку дарує Taize до тих хто поруч з тобою.

Ступчук Люба

13 Вересня, 2016

Хочу поділитися враженнями від поїздки в  Тезе цього літа.
Насправді, це була моя друга подорож до цього місця Тепла і Світла.
Ще в тому році, вперше побувавши в  Теззе, загадала бажання ще обов'язково туди повернутися.
Це місце, де по-справжньому спокійно. Це місце, де поруч з тобою більше двох тисяч іноземців різного віку та віросповідання.Надзвичайно цікаво разом проводити вільний час, співати молитви 3 рази на день.Мені важно описати ті відчуття, коли в унісон звучать молитви на різних мовах з вуст різних людей з різних країн та континентів.Це таке щире єднання та любов один до одного. В Тезе всі завжди посміхаються, всі дуже уважні один до одного. Тут відбувається оновлення твого життя та способу мислення. Тут заряджаєшся енергією любові та тепла.
Для мене це, справді, унікальне місце. Єдине і неповторне. Хотіла би, щоб кожна людина відчула все те,що відчуваємо ми, знаходячись в Тезе.

Наталя Бодрик, літо 2016 року, Тезе

13 Вересня, 2016

Поїздка до Тезе дуже сподобалась. Для мене це була вже друга поїздка і сподобалася мені не менше за попередню. Приїзд до Тезе є нагодою наблизитись до першоджерел Євангелія через спільну молитву, спів, роздуми на самоті та обмін думками. Кожен, хто приїжджає сюди, має на меті відкрити вперше чи заново зміст свого життя, знайти його сенс. В Тезе панує любов, відкритість і взаємопідтримка, адже тут ми єднаємось з Богом. Поїздка в Тезе - це також можливість побачити життя в Європі, проаналізувати і порівняти життя в Україні з іншими країнами Європи. Велика подяка організатору та керівнику групи Юрію Яцківу за підготовку та проведення поїздки. Це керівник від Бога і людина-свято. Дякую за ваше терпіння, відповідальність і працю.

ЗОРЯНА ЗАХАРІЯ 05.08.2014 13 Липня, 2016

Поездка оказалась просто потрясающей,яркой и незабываемой!!! Много впечатлений, удивлений и восхищения. Это только начало для меня и я однозначно на этом не остановлюсь! С нетерпением жду следующий отпуск, чтобы открыть для себя что-то новенькое и неожиданное.
Огромное спасибо организаторам, тем людям, которые воплотили все это в реальность и вложили душу в это большое, по моему мнению, дело. Вы дарите людям радость и вдохновляете на новые открытия мира и ранее неизведанных ими уголков планеты.
Дякую вам: Юрій Яцків, Юрій Чернець і МішкоКатерина!!!!!)))) Я обов’язково  подорожуватиму з вами ще!!!
Шановні друзі та поруги, хочу ще!!!)))

Валерия Тимофеева 22.05.2014 13 Липня, 2016

Дякую Богу, що мені випала можливість познайомитись і провести цей незабутній час з такими хорошими людьми. І вам всім дякую за чудову компанію, веселий настрій та купу приємних вражень. Висловлюю вдячність братам спільноти Тезе та організаторам зустрічі, успіхів вам у всіх починаннях! Наступного року зимове Тезе відбуватиметься у Празі, зустрінемось))))
а тут ви можете почитати мої враження в повному обсязі - http://vk.com/doc

Антоніна Ковалів 17.02.2014 13 Липня, 2016

Мені дуже сподобалося, адже під час всієї поїздки мене оточувала наша дружня команда. Коли ми в автобусі чи у Тезе дружньо молилися, відчувався приплив нових сил, впевненості. Раджу всім хоч би один раз побувати в Тезе.

Коваль Руслана 11.09.2013 13 Липня, 2016