yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
default image

Тезе – це місце де ти можеш забути про всі свої проблеми. Мені дуже подобається як спільнота організовує Новорічні зустрічі. Відвідавши Тезе мені хочеться повернутися сюди ще раз.

Мене дуже здивувала кількість людей які приїхали в Базель на зустріч Тезе.

Щоб зануритися в християнське життя людина повинна відвідати спільноту Тезе. Тезе – це місце спокою…

Зустріч в Базелі, січень 2018 року

Квітень 2, 2018

default image

Наш автобус приїхав в маленьке село Тезе, що в Бургундії. Там вражало все: архітектура, природа, люди.

В Тезе тисячі людей з усього світу можуть порозумітися так ніби знайомі все життя, і навіть якщо ти не знаєш іноземної мови, тебе зрозуміють.

Пригадую як там молодь мила посуд – з піною і посмішками J Не знаю, що мене так зблизило з людьми з яких більшу половину я не знаю. Мабуть те, що все ми робили спільно.

Я ось про екскурсії в Берліні, Парижі, Ліоні, Відні я вже й не знаю що розповідати бо щоб описати все те треба написати цілу книжку. Можу сказати тільки одне, мені дотепер здається що це був приємний сон.

Николин Соломія.

Квітень 2, 2018

default image

Поїздка до Тезе – це переосмислення життя в молитві з Богом і пізнання Його в багатогранних аспектах нашого буття.

Малайко Ірина

Квітень 2, 2018

default image

Поїздка була незабутньою. Під час неї збулись мрії багатьох людей, але думаю не це найважливіше. Головне, що ця поїздка зблизила всіх нас, а також допомогла декому стати ближче до Бога. Думаю в Тезе кожен знайшов те, що шукав, або принаймні зрозумів що йому потрібно шукати. Я насамперед по новому подивилася на деякі речі і багато чого зрозуміла. Так, Європа чудова, з її історією і сьогоденням, наша держава має у кого вчитися, але поспілкувавшись з європейською молоддю в Тезе я зрозуміла, що Україна теж має що дати Європі, і як на мене, щось набагато цінніше і важливіше – свою духовність. Тож залишається лише подякувати Богові за цю нашу поїздку і до нових зустрічей!

Смерека Анна.

Квітень 2, 2018

default image

Эта поездка является комбинацией духовного и эмоциональных начал. В течении двух недель мы узнали много нового, начиная от стран Европы и заканчивая духовным! Спасибо! В целом столько эмоций, опыта, личностного и духовного развития, что было бы трудно испытать и приобрести в течении двух недель дома.

Шечкова Алена

Квітень 2, 2018

default image

Це було незабутньо! Найкращі 2 тижні за останні роки мого життя! Я дуже багато нового для себе відкрила! Знайомства з молодими людьми з інших країн залишили багато гарних вражень. Ця подорож дозволить краще зрозуміти себе, своє життя, свої цілі.

Велика подяка організаторам, нехай Бог допомагає і дарує сили.

Квітень 2, 2018

default image

Мені дійсно сподобалася проща, особливо перебування в Тезе. Там я отримала душевний спокій, і був час подумати над своїми проблемами. Був час щоб «зупинитися». Зібралася гарна група, яка робила спільний час веселим цікавим і позитивним!

Квітень 2, 2018

default image

Поїздка – супер! Трішки втомилися але велика кількість позитивних моментів, краса всього побаченого перекриває дрібні моменти. Супер! Супер! Супер! Керівник групи Юрій – the best!

Квітень 2, 2018

default image

Для мене ця поїздка – це новий досвід, величезні позитивні емоції, класні люди. Попавши в абсолютно інші умови, я більше дізналася про себе та оточуючих.

 

Квітень 2, 2018

default image

Зустріч молоді Тезе в Базелі перш за все це була можливість познайомитися з людьми з інших крїн, церков, континентів. Але вона обернулася тим, що я зрозуміла не лише інших людей і їх національні особливості, а зрозуміла хто я  є насправді, і що я хочу робити в житті.

Ця поїздка дала мені не лише море позитивних вражень, але й відчуття гордості, і віри в майбутнє України.

Квітень 2, 2018