yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo

Дуже вдячна отцю Володимиру за таку духовну поїздку⛰🌊❤️ Дякую Богу що я попала саме в цю поїздку, вона змінила моє життя на краще😇

Дякую всім з ким я подорожувала🚌маючи образ Междугорської Матері Божої над ліжком, який потрапив до мене не випадково 🥰 і привів мене до неї 😇☀️⛰

Шкода що все так швидко закінчилось....це було незабутньо і неймовірно😇

Людмила Яромій, вересень 2019 року.

Людмила Яромій 18 Вересня, 2019

Так мало, але так багато днів проведених у цікавих і для мене особливих місцях по-справжньому надихнули мене. За цей час познайомився та спілкувався з різними людьми. Ну і що що ти спав три години, невиспаний і злий якщо ти виходиш з автобуса в Парижі! Ці два тижні допомогли мені перегорнути сторінку і почати новий параграф життя. Але в ньому залишиться дівчина, до якої я не байдужий. Я щасливий, що провів цей час саме так і саме з тими людьми, які вже стали рідними. Ви знаєте про що я. Подорожуйте, будьте відкривачами та насолоджуйтесь моментами.

Роман Стрипа 18 Вересня, 2019

default image

Майже 2 тижні тому повернулись з мамою з поїздки «В Грецію до Святого Спиридона», під враженнями ще й досі.

Як казав отець Сергій, що нас супроводжував – постарайтесь подовше тримати в собі цю благодать і ділитися нею з рідними.

Чудові краєвиди та відпочинок на морі (аж на 3 морях) доповнювали ту благодать …«тиху радість на душі», яку ми отримали після відвудування святих місць.

Мали милість приложитися до мощей Св. Спиридона, Дмитрія Солунського (в Салоніках) та мощей багатьох інших святих в монастирях та храмах, в яких ми побували.

Вразили і Метеори  - не вкладається в голові як у давнину (починаючи з 5 століття) можна було освоїти скелі і побудувати на верхівках монастирі. Все, щоб бути подалі від людей… але зараз під’їзди до скель добре освоїли туристи(принаймні до 2 монастирів нам вдалося попасти).

Але все-таки найтепліші спогади від відвідування 2 монастирів (в які ми попали можна сказати випадково, вже під вечір і які, як виявилося, були поруч з нашим готелем на о.Корфу):

це монастир Св.Єфімії, де проживає тільки одна молода монахиня Керкира, яка гостинно нас прийняла і пригостила всім, що у неї було. Сама монахиня була непомітною і дуже скромною. Монахині, які жили з нею вмерли і заповіли їй вести життя в бідності і молитві.

і монастир Богородиці Касопітри, настоятелем і єдиним монахом котрого є отець Полікап – учень Паїсії Святогорця. В монастирі є багато особистих речей старця Паїсія, чудотворні ікони Богородиці Касопітри, а також ікони Паїсія та Богододиці, на яких бджоли зробили соти, лишивши лик відкритим. Також у вівтарі на розп’ятті без перерви цвіте вінок. Коли його переносять в інше місце- він перестає цвісти. По афонській традиції в монастирі пригощають лукумом.

Варто згадати і монастир Св. Параскеви з дуже привітними монахинями, які також пригощають паломників лукумом. Сам монастир знаходиться на горі, з подвір’я відкриваються гарні краєвиди. Головною святинею є ікона Св. Параскеви, що допомагає при хворобах очей, безплідді та з влаштуванням особистого життя.

Що цікаво, на о.Корфу злітна смуга аеропорту є практично продовження набережної і так як наш готель був зовсім поруч, то мали можливість спостерігати як злітають і приземляються літаки. А літають вони дійсно часто😊

Ще хочеться кілька слів сказати і подякувати хорошому та терплячому керівнику групи Тарасу, нашим водіям- професіоналам і отцю Сергію за бесіди та молитви, що лишили слід в душі. А також всім паломникам автобусу, разом вийшла чудова компанія)

Ловлю себе на думці, що обов’язково повернусь на Корфу ще)

20 Серпня, 2019

default image

Тезе – це місце де ти можеш забути про всі свої проблеми. Мені дуже подобається як спільнота організовує Новорічні зустрічі. Відвідавши Тезе мені хочеться повернутися сюди ще раз.

Мене дуже здивувала кількість людей які приїхали в Базель на зустріч Тезе.

Щоб зануритися в християнське життя людина повинна відвідати спільноту Тезе. Тезе – це місце спокою…

Зустріч в Базелі, січень 2018 року

2 Квітня, 2018

default image

Наш автобус приїхав в маленьке село Тезе, що в Бургундії. Там вражало все: архітектура, природа, люди.

В Тезе тисячі людей з усього світу можуть порозумітися так ніби знайомі все життя, і навіть якщо ти не знаєш іноземної мови, тебе зрозуміють.

Пригадую як там молодь мила посуд – з піною і посмішками J Не знаю, що мене так зблизило з людьми з яких більшу половину я не знаю. Мабуть те, що все ми робили спільно.

Я ось про екскурсії в Берліні, Парижі, Ліоні, Відні я вже й не знаю що розповідати бо щоб описати все те треба написати цілу книжку. Можу сказати тільки одне, мені дотепер здається що це був приємний сон.

Николин Соломія.

2 Квітня, 2018

default image

Поїздка до Тезе – це переосмислення життя в молитві з Богом і пізнання Його в багатогранних аспектах нашого буття.

Малайко Ірина

2 Квітня, 2018

default image

Поїздка була незабутньою. Під час неї збулись мрії багатьох людей, але думаю не це найважливіше. Головне, що ця поїздка зблизила всіх нас, а також допомогла декому стати ближче до Бога. Думаю в Тезе кожен знайшов те, що шукав, або принаймні зрозумів що йому потрібно шукати. Я насамперед по новому подивилася на деякі речі і багато чого зрозуміла. Так, Європа чудова, з її історією і сьогоденням, наша держава має у кого вчитися, але поспілкувавшись з європейською молоддю в Тезе я зрозуміла, що Україна теж має що дати Європі, і як на мене, щось набагато цінніше і важливіше – свою духовність. Тож залишається лише подякувати Богові за цю нашу поїздку і до нових зустрічей!

Смерека Анна.

2 Квітня, 2018

default image

Эта поездка является комбинацией духовного и эмоциональных начал. В течении двух недель мы узнали много нового, начиная от стран Европы и заканчивая духовным! Спасибо! В целом столько эмоций, опыта, личностного и духовного развития, что было бы трудно испытать и приобрести в течении двух недель дома.

Шечкова Алена

2 Квітня, 2018

default image

Це було незабутньо! Найкращі 2 тижні за останні роки мого життя! Я дуже багато нового для себе відкрила! Знайомства з молодими людьми з інших країн залишили багато гарних вражень. Ця подорож дозволить краще зрозуміти себе, своє життя, свої цілі.

Велика подяка організаторам, нехай Бог допомагає і дарує сили.

2 Квітня, 2018

default image

Мені дійсно сподобалася проща, особливо перебування в Тезе. Там я отримала душевний спокій, і був час подумати над своїми проблемами. Був час щоб «зупинитися». Зібралася гарна група, яка робила спільний час веселим цікавим і позитивним!

2 Квітня, 2018