yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 04 Сер 2020 - 19 Сер 2020
Міста: БЕРЛІН - АМСТЕРДАМ - БРЮССЕЛЬ - ПАРИЖ - ДІЖОН - ТЕЗЕ - НІЦЦА - МОНАКО - ВІДЕНЬ
Ціна: 345 євро + 200 грн.
Зареєструватись!

Оновлена програма 2020 року через

Берлін, Брюссель і Париж!

Маршрут поїздки:

Програма поїздки:

1 День, 4 серпня

Виїзд зі Львова вранці, орієнтовно в 7.00. Перетин кордону. Нічний переїзд до Берліну.

2 День

Берлін. Ранкове прибуття до Берліну. Зранку – кава на заправці перед Берліном. Зупинка в центрі міста біля Брандербурзьких воріт. Німеччина. (район Рейхстагу). Пішохідна екскурсія «Одкровення Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму …

Піша оглядова екскурсія по Берліні (факультатив).  Після екскурсії за бажанням – обід у ресторані Alte Stadtmauer Littenstrase 106-107 або в ресторані ROMIOSINI, адреса: Joachimsthaler Str. 15. Після обіду вільний час. Ввечері виїзд на Амстердам.

3 День

Ранкове прибуття в м.Амстердам. Вранці пропонується прогулянка Амстердамом на кораблику по мальовничих каналах та річці Амстел (факультатив). Опісля – оглядова піша екскурсія центром міста (факультатив). За час екскурсії можна оглянути старі зігнуті будинки, чудові парки, квіткові ринки, Площу Дам,
Королівський палац, Дім Рембрандта, єврейський квартал та інше. Обід пропонується у ресторані в торг. центрі Vroom and Drossmann (V & D) – бістро, свіжа їжа і демократичні
ціни. Ввечері – виїзд на Роттердам, поселення в готель.

4 День

Зранку виселення з готелю. Переїзд до Брюссель (Бельгія). Нас вітає столиця Бельгії – місто соборів
та вокзалів, парків та віадуків, місто найсмачнішого шоколаду.

Оглядова екскурсія “Брюссель – шоколадно-пивна столиця Європи” (факультатив), під час якої ми побачимо
Європарламент, міську Ратушу, базиліку Святого Серця та одну з найкрасивіших площ Європи – Гранд Платс, а також грандіозну будівлю Палацу Правосуддя і звичайно знамениту скульптуру-фонтан “Манекен Піс”. Після екскурcії – вільний час. Ввечері переїзд в Париж.

 

 

5 День. Париж.

Париж

Зранку – прибуття до Парижа.

При нагоді буде організовано Св.Літургію в українському катердальному соборі Св. Володимира на бульварі Сан Жермен. Оглядова екскурсія по місту (факультатив) з професійним ліцензованим гідом. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями французької столиці: Єлисейські поля, Лувр, площа Згоди, Вандомська площа, собор Паризької Богоматері, Тріумфальна Арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Палац Інвалідів тощо. Факультативно – вечірня прогулянка корабликом по річці Сені та Ейфелева вежа. Ввечері переїзд в м.Діжон.

6 День. Діжон – Тезе.

Перед містом, зупинка на каву. Пропонується самостійний огляд міста.

Рекомендуємо відвідати: Серце міста – замок герцогів Бургундських, церкву Нотр – Дам – де Діжон, церкву Сан Мішель, особняк Воге, Діжонський катедральний собор, Ботанічний сад, Ворота Гійома, будинок Парламенту Діжона,  Діжониський театр та ін. Діжон відомий своєю гірчицею, старими будинками та фірмовими пряниками. Пропонуємо вільний час  в місті, під час якого не забудьте оглянути два палаци – Palais des Ducs и Palais des Etats, які належали великим герцогам, усипальницю Йоана Безстрашного, музей мистецтв, романський собор Saint-Benigne та церкву Saint-Michel… Після обіду – переїзд до Тезе.

6-12 День – програма Тезе.

Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr

Перебування у Тезе є можливістю пошуку спілкування із Богом у молитві, співі, тиші та роздумах. Це може допомогти віднайти внутрішній спокій, сенс життя та нові сили.

Звичайний день у Тезе

Від понеділка до п’ятниці:

8.15 Ранкова молитва, потім сніданок

10.00 Введення дня з братом спільноти, після чого – роздуми у тиші або обговорення в малій групі

12.20 Денна молитва, потім обід

14.00 Репетиція співів, за бажанням

Протягом дня: міжнародні малі групи або практична робота

17.15 чай

17.45 Тематичні семінари, від вівторка

19.00 вечеря

20.30 Вечірня молитва, потім вечірні чування із піснями у церкві та нічна тиша

П’ятниця після вечірньої молитви – молитва навколо Хреста.

Тезе

Тезе

12 День

Субота

15.15 Тематичні семінари.

20.30 Вечірня молитва зі свічками, що символізують Пасхальне світло.

Після молитви – виїзд з Тезе, переїзд до Ніцци.

13 День.

Зранку – прибуття до Ніцци. Відпочинок на знаменитому курорті на Лазуровому березі.

Після 14 години – поселення в готель. Вільний день в Ніцці, відвідування пляжу.

Що побачити

Parc du Chateau – парк на Замковій горі. Це одне з найбільш зручних місць, щоб подивитися на Ніццу з висоти пташиного польоту. Він розташований на пагорбі в декількох кроках від Старого міста. Це місце називають так тому, що колись там стояла фортеця, знищена за наказом Людовика XIV. Обов’язково сходіть помилуватися Старим портом, одним з наймальовничіших місць Ніцци. А також чудовим собором Святителя Миколи Чудотворця – мабуть, найкрасивішим православним храмом за межами Росії. Він був освячений у присутності російського імператора Миколи II.

14 День

Зранку – сніданок в готелі, виселення з готелю. Просимо не забувати речі і документи в готелі! Прибуття до Монако, Монте-Карло.

11.30 – прибуття на паркінг в Монако P13 – Parking Pêcheurs – Tunnel Pêcheurs – 06320 Monaco. Існує можливість взяти участь в 2 – годинній пішій екскурсії (факультатив).

Пропонуємо оглянути Музей Кусто – трояндові сади принцеси – Кафедральний собор – Замок Принца Монако – Бухта Монако – Казино Монте-Карло – Японський сад. Далі пропонуємо відвідання громадського пляжу (безкоштовно).
Ввечері виїзд на Відень.

15 День

Ранковий приїзд у Відень, зупинка біля пам’ятника Марії Терезії. Зранку – Св.Літургія в церкві Св.Варвари (українська церква УГКЦ).

Опісля пропонується  піша оглядова екскурсія центром міста (2 год.) українською мовою, визначні пам’ятки міста, (факультатив).

Після обіду – вільний час. Рекомендуємо відвідати віденські музеї, парк атракціонів Пратер, замок Шонбрун, скуштувати відому віденську каву чи струдель.

16 День, 19 серпня

Львів. У першій половині дня прибуття до Львова.

Вартість виїзду: 345 євро +200 грн. (оплата можлива в грн. по курсу)* ця вартість актуальна до 01 липня, вартість після зазначеної дати – 365 євро і 200 грн.* вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.
У вартість входить: Додатково оплачуються:
 • переїзд автобусом єврокласу,
 • супровід керівника групи та духівника,
 • медичне страхування,
 • проживання 2 ночі у готелях зі сніданками,
 • внесок Тезе (який включає 7 ночей проживання у таборі Тезе та 3-разове харчування протягом 7 днів у Тезе.)
 • Громадський транспорт у містах відвідання,
 • факультативні екскурсії згідно маршруту,
 • особисті витрати.

Цього року можуть приїхати молоді люди віком від 17 до 29 років (кілька осіб старших ніж 30 років також можуть приїхати – уточніть за телефоном 0676721933). Доплата для старших ніж 30 років – 35 євро.

Молодь віком 15-16 років приїжджає за згодою батьків, оформляючи нотаріальне доручення на виїзд дитини, уточніть у організаторів за телефоном 0676721933.

Реєстрація та інформація:

Телефони: 0676721933, 0638484108, 0502339902, 0324450110.

Комісія у справах молоді СДЄ УГКЦ, Дрогобич, вул. Шевченка 28/1.

Рекомендуємо завчасно зробити біометричний паспорт, це зручніше і дешевше ніж віза, або потрібно мати звичайний закордонний паспорт з візою. Цього року ми не займаємося відкриттям віз.

Запис та здача документів до 05 липня 2020 року.

Увага – кількість місць обмежена!

Авторські права на назву “Тезе” та символ хреста в формі голуба зареєстровані за © Ateliers et Presses de Taizé (A&PT).

  • ДЛЯ ЧОГО ПРИЇЖДЖАТИ В ТЕЗЕ?

   Від самого свого заснування натхненням для спільноти є дві цілі: жити у співпричасті з Богом через молитву та бути сіячами миру та довіри серед людської сім’ї.
   Перебування в Тезе — це час для пошуку співпричастя з Богом через молитву, спів, тишу і роздуми. Тут можна віднайти внутрішній мир, сенс життя та нове натхнення.
   Досвід простого життя, яке розділяємо з іншими, нагадує нам, що саме у буднях Христос чекає на нас.

   Деякі молоді люди шукають способів йти за Христом протягом усього свого життя. Перебування у Тезе може допомогти їм відкрити це покликання.
  • ФІЛЬМ ПРО ТЕЗЕ – HTTPS://VIMEO.COM/15770603

Також запрошуємо оглянути фільм про нашу поїздку до Тезе влітку 2018 року, яку зняло молодіжне телебачення м.Дрогобича.

Увага, у нас діють знижки для організованих груп (кількістю від 5 осіб та більше), для детальних умов телефонуйте:

0676721933

0638484108

0502339902