yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 07 Сер 2019 - 22 Сер 2019
Міста: Прага - Париж - Діжон - ТЕЗЕ - Ніцца - Монако - Венеція - Відень
Ціна: 325 євро + 200 грн.
Зареєструватись!

Маршрут поїздки:

1 День

Виїзд зі Львова ввечері. Перетин польського кордону. Нічний переїзд до Праги.

Praha

Прага

2 День

Прага. Прибуття до Праги. Час у Празі – 9 год. з моменту прибуття на Головний вокзал (місце висадки, Главні Надражі). Літургія. Можливість оглядової пішої екскурсії з російськомовним гідом.
Протягом екскурсії ми побачимо собор св. Віта, Празький град, пройдемося Карловим мостом, подивимося не легендарний годинник та інше. Після прогулянки – можливість відвідати кафе та магазини міста (торговий центр Теско або Палладіум). Ввечері – зустріч на стоянці автобуса.
Нічний переїзд до Парижа.

Париж

Париж

3 День

Париж. Зранку – прибуття до Парижа. Оглядова екскурсія по місту. Знайомство з видатними пам’ятками та місцями французької столиці: Єлисейські поля, Лувр, площа Згоди, Вандомська площа, собор Паризької Богоматері, Тріумфальна Арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Палац Інвалідів тощо. Факультативно – вечірня прогулянка корабликом по річці Сені. Поселення у готелі. Нічліг.

Версаль

Версаль

4 День

Париж. Сніданок. Літургія (церква Св.Володимира та Ольги). Вільний день в Парижі. Можливість відвідати Версальський палац, Діснейленд та інше. Нічний переїзд до м. Діжон.

Діжон

Діжон

5 День

Діжон. Тезе. Вранці прибуття до м. Діжон. Літургія. Вільний час. Близько 13.00 виїзд до Тезе.
О 15.00 – прибуття до Тезе. Реєстрація, поселення. Початок програми ТЕЗЕ

Тезе

Тезе

5 – 12 День

Програма ТЕЗЕ. Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr

12 День

Вранці – виїзд з Тезе, переїзд до Ніццм (500 км).  Поселення в готель. Відпочинок на пляжі в Ніцці. Ввечері – Відпочинок в готелі.

Монако

Монако

13 День. Королівство Монако. Після сніданку в готелі – орієнтовно в 9 ранку виїзд в Езе – після цього приїзд в Монако. Факультативно – піша екскурсія по місту і набережній, відвідини замку Принца Монако, японського саду. Відпочинок на пляжі. Вечірній виїзд з Монако, переїзд до Венеції.

Венеція

14 День

Венеція. Прибуття до порту Пунта Сабіоні, переїзд на катері до Венеції (катер оплачується додатково, вартість квитка в два боки – 10Є). Літургія в соборі Св.Марка. За бажанням – прогулянка з російськомовним гідом вулицями та мостами Венеції. Площа Св.Марка, палац Дожів, мостів Зітхань та Ріальто, галерея Академія, рибний ринок, церква Санта Марія делла Салюте (1631 р.) та інше. Венецію щороку відвідує до 15 млн. туристів. Ввечері – поверення на кораблику до автобуса, переїзд до Відня.

15 День

Відень. Завершиться паломництво у столиці Австрії, Відні. Прибуття вранці. Для бажаючих пропонується піша екскурсія центром міста. Відвідини центрального собору Св. Стефана, поруч – музей Моцарта, укр. церква Святої Варвари, де відбудеться літургія. Протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Одна з найцікавіших вулиць міста – Марієнгільфе штрасе (з безліччю магазинчиків та кафе, працюють з понеділка по суботу). Можна відвідати Шонбрунський замок, інші замки міста. Після екскурсії можна буде відвідати Віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель. Нічний переїзд до Львова.

Vienna

Відень

16 День

Львів. У першій половині дня прибуття до Львова.

Вартість виїзду: 325 євро +200 грн. (оплата можлива в грн. по курсу)* ця вартість актуальна до 01 липня, вартість після зазначеної дати – 350 євро і 200 грн.

* вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: Додатково оплачуються:
 • переїзд автобусом єврокласу,
 • супровід керівника групи та духівника,
 • медичне страхування,
 • проживання 2 ночі у готелях зі сніданками,
 • внесок Тезе (який включає 7 ночей проживання у таборі Тезе та 3-разове харчування протягом 7 днів у Тезе.)
 • Громадський транспорт у містах відвідання,
 • факультативні екскурсії згідно маршруту,
 • особисті витрати.

Цього року можуть приїхати молоді люди віком від 17 до 29 років (кілька осіб старших ніж 30 років також можуть приїхати – уточніть за телефоном 0676721933). Доплата для старших ніж 30 років – 35 євро.

Молодь віком 15-16 років приїжджає за згодою батьків, оформляючи нотаріальне доручення на виїзд дитини, уточніть у організаторів за телефоном 0676721933.

Реєстрація та інформація:

Телефони: 0676721933, 0638484108, 0502339902, 0324450110.

Комісія у справах молоді СДЄ УГКЦ, Дрогобич, вул. Шевченка 28/1.

Якщо Вам потрібна французька віза, перелік документів для візи можна завантажити  тут.

Рекомендуємо завчасно зробити біометричний паспор, це зручніше і дешевше ніж віза.

Запис та здача документів до 25 червня 2019 року.

Увага – кількість місць обмежена!

 • Для чого приїжджати в Тезе?

  Від самого свого заснування натхненням для спільноти є дві цілі: жити у співпричасті з Богом через молитву та бути сіячами миру та довіри серед людської сім’ї.
  Перебування в Тезе — це час для пошуку співпричастя з Богом через молитву, спів, тишу і роздуми. Тут можна віднайти внутрішній мир, сенс життя та нове натхнення.
  Досвід простого життя, яке розділяємо з іншими, нагадує нам, що саме у буднях Христос чекає на нас.

  Деякі молоді люди шукають способів йти за Христом протягом усього свого життя. Перебування у Тезе може допомогти їм відкрити це покликання.
 • Звичайний день у Тезе

  Від понеділка до п’ятниці
  8.15 Ранкова молитва, потім сніданок
  10.00 Введення дня з братом спільноти, після чого – роздуми у тиші або обговорення в малій групі.
  12.20 Денна молитва, потім обід.
  14.00 Репетиція співів, за бажанням. Протягом дня: міжнародні малі групи або практична робота.
  17.15 чай.
  17.45 від вівторка – тематичні семінари.
  19.00 вечеря.
  20.30 Вечірня молитва, потім вечірні чування із піснями у церкві та нічна тиша
  П’ятниця
  після вечірньої молитви молитва навколо Хреста.
  Субота
  15.15 Тематичні семінари
  20.30 Вечірня молитва зі свічками, що символізують Пасхальне світло
  Неділя
  8.45 сніданок
  10.00 Літургія/Служба Божа
  13.00 обід
  19.00 вечеря
  20.30 Вечірня молитва.
 • Відгуки молоді що була в Тезе

  Taize – особливе місце, тут ти віднаходиш себе знов.
  Тут ти відчуваєш радість, твоє серце сповнює любов. Є місця на землі де час зупиняється, де атмосфера надихає, де люди відкриті, справжні, щирі, де відчуваєш радість у кожній хвилині свого життя.
  Taize – справді місце де відкриваєш себе по новому, глибше.
  Переусвідомлюєш речі, вчинки, події. З тобою кожного дня стається маленьке чудо – чудо, яке очищує, наповнює, окрилює. У кожного – це особисті власні спогади, пригоди, маленькі перемоги над собою.
  Перше, що вражає коли приїжджаєш у це Богом благословенне місце – це масштаб. Невеличке селище у Франції вже десятками років приймає паломників із усього світу. ‘Не важливо якого ти кольору, якою мовою розмовляєш, до якої конфесії належиш. Є те більше, що об’єднує молитвою, те що волить битись десятки тисяч сердець в унісон.
  Молитва в Taize – це особливий час. Виглядає вона зовсім не так, як звична у наших храмах. Та й сааме дійство заворожує. Храм який вміщає понад 2 тисячі людей, запалені лампадки, приглушене світло, орган чи то супровід гітари і спів. Так саме спів у пріоритеті. Декілька рядківі з псалмів покладені на мелодії. Різними мовами, різні мотиви, та всі на прославу Бога. Молитва тут тричі на день.  Спочатку разом з братом прочитання і тлумачення того чи іншого фрагменту із Свято Письма, далі в невеликому колі обговорення, власні роздуми стосовно тієї чи іншої події. Особливий цей час в тому, що відкриваєш  у розмові цікаві точки зору на ту чи іншу проблему, різний менталітет – різне сприйняття…

  …Та напевно найцінніше що винесла окрім духовного збагачення, –  це усвідомлення наскільки кожна людина є важливою на цій Землі. Як багато залежить від вчасно сказаного слова чи вчинку. Адже Taize– це і взаємодопомога. Кожен зголошується щодня виконувати певну роботу тим самим забезпечуючи життєдіяльність спільноти. За тиждень настільки переймаєшся тим, що відбувається навкруги, звикаєш до людей які поруч, тієї піднесеної атмосфери, що далі дорогою додому, та і зрештою в повсякденному звичному для нас житті, тебе не покидає бажання нову повернутись у намолене місце аби скласти подяку Творцю, очистити свою душу, наповнитись сповна миром, світлом, аби нести цей вогник, іскру, яку дарує Taize до тих хто поруч з тобою.

  Ступчук Люба

  Вересень 13, 2016

  .

 • https://vimeo.com/15770603

Авторські права на назву “Тезе” та символ хреста в формі голуба зареєстровані за © Ateliers et Presses de Taizé (A&PT).