yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 13 Лип 2018 - 20 Лип 2018
Міста: Китай о. Хайнань Прямий переліт з Києва Готель Yin Yun Seaview Hotel ****
Ціна: 630$+200 грн.
Зареєструватись!
Реколекції в Китаї з відпочинком на морі
о. Хайнань
Прямий переліт з Києва
Готель Yin Yun Seaview Hotel ****
13.07.2018 р.  —  20.07.2018 р.
630$+200 грн.

Паломництво в Китай – звучить дуже незвично і навіть кумедно. Але не робіть поспішних висновків, особливо якщо вийти за межі наших традиційних уявлень, Бог, який є Творцем Всесвіту, створив також і цю країну, і цю для нас екзотичну природу. І може на фоні двомільярдного населення Китаю, 20 мільйонів місцевих християн практично непомітні, але вагомі та цінні, щобільше, в таких обставинах проживання.
Реколекційні науки про пізнання ролі християнства серед інших народів, культур та релігій, а також шоденна Євхаристія стануть для кожного учасника духовною поживою та можливістю зростання. Скористайтесь нагодою!

День 1:

Виліт з Києва. Приліт на о. Хайнань. Трансфер в готель Yin Yun Seaview Hotel 4*. Готель має приватний піщаний пляж, відкритий басейн.

 

Острів Хайнань – єдиний регіон Китаю, що лежить в тропічному кліматичному поясі.

День 2-7:

Літургія. Сніданок. Реколекційні науки “Католицька церква та інші релігії світу”. Відпочинок на морі або на території готелю.

Знайомство з місцевими святинями.

Місто Санья, або як його називають “Східні Гаваї”, є найпівденнішим містом острова Хайнань, відомим своїми тропічними пляжами. У місті є дві офіційно відчинені церкви – Хуншанська церква(що на зображенні) та церква Юнкун (або Риболовецька селищна церква). Решта – недержавні збори.

Давня ікона християнських святих у Китаї

Біблія на китайській мові

Рекомендуємо відвідати зоопарк Сафарі (орієнтовна вартість – 15 дол. з особи) та термальні озера Няньтянь.

У Сафарі-парку можна побачити дику і таємничу природу. Це серце острова. У парку проживає 200 видів різних екзотичних тварин. В Зоопарку-сафарі Дуншань відвідувачів зустрінуть понад 4000 рідкісних екзотичних птахів і тварин, які живуть практично в природних умовах, вільно походжаючи по території. Це маленький світ африканської савани з усім її розмаїттям. Тут навіть можна побачити лігри – гібрида тигра і лева. Тут росте близько тисячі дивовижних тропічних рослин. Парк розділений на дві частини: у першій прокладений пішохідний маршрут, під час якого деяких звірів можна годувати прямо з рук. У другій частині парку туристи можуть поїхати в спеціальний сафарі-тур на машинах або автобусах. Тут немає кліток і вольєрів – звірі живуть на волі. З вікна автомобіля можна побачити тигрів, левів і ведмедів.

На острові Хайнань розташована ще одна примітна пам’ятка – унікальний курорт Чжуцзян Наньтянь, або, як їх в народі називають Термальні джерела. Наньтянь є одним з найпопулярніших місць в Китаї. Термальні джерела являють собою 67 басейнів насичених мінеральною водою з температурою від 30 до 60 градусів. Кожен з них має своє призначення – один містить в собі настої заспокійливих і розслаблюючих трав, а інший навпаки – містить кофеїн і надзвичайно бадьорить тіло і дух! Так само є басейни з рибками піраньями, які поїдають ороговілі шари шкіри, басейни з вином, молоком, з мінеральними елементами – фтор, кальцій, марганець, цинк. Басейни розташовані в тропічному парку серед кокосових пальм, надаючи цьому місцю особливий вид. Для дітей є великий басейн (неглибокий) з гірками на дитячих майданчиках.

День 8:

Сніданок. Виселення з готелю. Переліт до Києва.

У вартість входять: авіапереліт, транфер, проживання в двомісному номері зі сніданками, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість не входить: витрати на екскурсії.