yatskiv@gmail.com
(067)6721933, (063)8484108, (050)2339902
Logo
Тривалість: 25 Сер 2019 - 01 Вер 2019
Міста: Чіро Маріна, Калабрія Італія
Ціна: 300 євро + 200 грн + авіапереліт 200-230 євро
Зареєструватись!

Неповторний відпочинок в Італії на острові Калабрія – Іонійське море.

Дати туру – з 25 серпня по 1 вересня

Інші дати:

з 23 по 30 червня 2019 року а також є заїзди:

05-13 червня

13-19 червня

19-26 червня

26 червня – 03 липня 

РОЗГОРНУТУ ПРОГРАМУ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ЗВІДСИ

Програма відпочинку в Італії, Чіро Маріна (Калабрія).   

Чіро Маріна – один з найпопулярніших морських курортів Італії знаходиться в регіоні Калабрії, на узбережжі Іонічного моря. Його територія, включає близько 16 км пляжу. Чіро Маріна впродовж тривалого часу зберігає за собою Блакитний прапор що відображає чистоту та якість морської води і пляжу та Зелений Прапор як ознаку сприятливого пляжу для дітей Місто оточене виноградниками, оливковими гаями та полями. Чіро Маріна називають також «містом вина» завдяки відомим маркам винам та 25 винним фабрикам.

Чіро Маріна характеризується свою культурно – історичною спадщиною. На територвї сучасного міста були виявлені залишки стародавнього міста –полісу Кримісса, одного з колоній Великої Греції а також залишки стародавнього архаїчного храму присвяченого Аполлону Халео. На території Чіро Маріна знаходяться також будівлі Сарацинського ринку та різноманітні оборонні вежі.

Чіро Маріна славиться також своєю кухнею: різноманітними видами піц, рибних страв (зокрема сардинеллою), виробництвом сирів та м’ясною продукцією.

Чіро Маріна – це територія з двома скарбами: морем і землею які дарують продукують високоякісну продукцію. Сплетіння людського досвіду, мальовничого курорту та природи, моря і землі історичної спадщини та вишуканих страв забезпечують приємний та незабутній відпочинок.

Чіро Маріна має природній мис який змінює свої межі і форму під впливом змін морської води.

1-й день

Ранковий виїзд зі Львова до Польщі, трансфер в Аеропорт. Переліт до Італії, Lamezia Terme. Трансфер з аеропорту до готелю (2 год). Поселення в готель Мірамаре, три зірки. Зручні кімнати обладнані кондиціонером. Пляж поруч з готелем.
В готелі є власний ресторан та усі види послуг для відпочиваючих (оплачуються
додатково) http://www.hotelmiramarecalabria.it/en/index.htm

Відпочинок на морі.

19.00 Факультатив. Екскурсія по Чіро Маріна та відвідини фабрики з виготовлення морозива. Ласування найкращим морозивом у Чіро Маріна

День 2-й

Відпочинок на морі.

18.00 Факультатив. Екскурсія до Санта Севервина

Санта-Северина – стародавнє середньовічне село, розташоване посеред мальовничого горбистого ландшафту між Іонічним морем і горами національного парку – заповідника Сіла. Місто розташоване на вершині скелі посеред величезної долини, що робить його подібним до величезного кам’яного корабля.

Великі середземноморська та європейська цивілізації залишили тут свої пам’ятки, які сьогодні є спадщиною світового значення. Сьогодні важко знайти місце, де існує така велика концентрація художніх, монументальних, культурних цінностей разом з історичним центром, здатним викликати незабутні враження «і де дух мистецтва поєднався з часом і з простором.

Санта Северина – одна з перших християнських єпархій Європи. Місто було митрополичим осідком, безпосередньо залежним від Візантії. Санта-Северина була

батьківщиною папи Захарії (понтифіка з 741 по 752 рік). У цьому селищі знаходяться давні християнські церкви, і грецька хрещальня.

Ще однією особливістю цього міста є величезна і могутня фортеця з численними укріпленнями, які впродовж історії кілька разів розширювалися і змінювалися у відповідності до потреб військової інженерії.

День 3

Зранку – відпочинок на морі,

15.00 Факультатив. Поїздка у Капо Колонна, відвідини археологічного музею, паломницького центру та моління перед чудотворною іконою Богородиці з Капо Колонна

У десяти кілометрах на південь від міста Кротоне, на мисі Капо Колонна, де у часи Великої Греції знаходився великий Геракінський Лакіньйон, сьогодні розташований Археологічний парк. Парк простягається на 30 га землі, що використовуються для розкопок, а ще 20 га використовуються як ліси та середземноморські чагарники. Серед найвідоміших святинь у всьому середземноморському басейні був знаменитий  Лакінйон який оточував величне давньогрецьке святилище, присвячене богині Гері Лацінії, сестрі Зевса. До наших часів з цього храму збереглась лише одна колона заввишки 8 метрів,

від якої і отримав назву даний мис.

При вході до парку розташований новий Археологічний музей, в якому зберігаються різноманітні пам’ятки, Факультатив.Факультатив.знайдені в під час розкопок на даній території..

Поруч з парком знаходиться католицька церква збудована на честь ікони Богородиці Санта-Марія-ді-Капо Колонна оскільки в ній знаходилась чудотворна грецька ікона Богородиці годувальниці. У даний час оригінальна ікона знаходиться в Катедральному соборі Д’Уомо у м. Кротоне. знаходиться копія ікони. Церква збудована василіанськими ченцями Саліс Салентіно між 11 і 13 століттями. Хоч була реконструйована кілька разів протягом століть, проте зберегла давній зовнішній вигляд, яким ми можемо захоплювати сьогодні .

Територія Капо Колонна оточена оливковими гаями, морськими чагарниками із гірським кам’янистим узбережжям, створює неповторний краєвид чудово поєднуючи давнину і сучасність, святість і духовність та у цей спосіб неначе переносить відвідувачів у часи Великої Грецької імперії.

Факультатив. Екскурсія до фортеці в  Ла Кастелла.

 

Відчувши атмосферу Великої Греції наша подорож продовжиться до містечка Ла Кастелла, у часи середньовічних рицарів до фортеці у селищі Ла Кастелла.

До найпривабливіших фортець Калабрії належить арагонський замок Ла Кастелла який

перетворився на символом культурного туризму в регіоні. Розташована на невеликій смузі землі з видом на прекрасну Коста-дей-Сарацені прекрасна фортеця є залишком величезної території, яка була справжнім селищем оточеним оборонними стінами. Фортеця постійно піддалася нападам турків і залишалася заселеною до початку 1800-х років, коли населення перемістилося на материк, створивши невелике село моряків, та заснувало туристичний центр. Фортеця Ла Кастелла сьогодні знаходиться в середовищі з найвищим рівнем екологічно- натуралістичного захисту. Фортеця оточена морським заповідником Капо Ріццуто завдяки цьому з замку можна насолоджуватися прекрасним видом на Іонічне море та мальовничу природу.

Селище має два порти: рибальський, для місцевих рибаків та туристичний з якого можна вирушити на туристичному кораблі з прозорим скляним дном в невеличку морську мандрівку та оглянути флору та фауну іонійського моря.

Селище відоме також своїми давньогрецькими кар’єрами. У районі нового туристичного порту збереглася значна ділянка скелястого берега, наповненого сіткою кругових і квадратних розрізів.

У селищі знаходиться єдина парафіяльна церква збудована на честь відвідин Пресвятою Богородицею своєї тітки Св. Єлизавети

День 4-й

Зранку – відпочинок на морі.

Після обіду – Факультатив.

відвідини винних заводів та дегустація вина

Місто Чіро Маріна відоме виробництвом різноманітних видів вина під маркою Чіро ДОК (Cirò DOC) а тому ще має назву «Міста Вина». У місті та його околицях  працюють близько 20 різноманітних заводів по виробництву вина. Вино виготовляється з місцевого винограду сорту Галіоппо Gaglioppo під трьома видами: червоне, рожеве і біле. Фруктовий і насичений аромат, вишуканий і збалансований смак ідеально підходять

для святкової і щоденної трапези.

День -5-й

Зранку – відпочинок на морі. Після обіду – Факультатив. Екскурсія по м. Кротоне

Кротоне – одне з найдавніших міст європейської цивілізації. Представляє собою гравітаційний полюс тридцяти муніципалітетів, які в XV столітті отримали назву  Маркізіат Кротоне. У історичному центрі можна помилуватися важливими свідченнями про славне минуле цього прекрасного міста. У стародавній частині можна помилуватися численними палацами,оглянути різноманітні пам’ятки архітектури : палаци баронів, церкви та монументи. Це грецьке місто, засноване

ахейцями Кротону в 709-708 рр. до Різдва Христового. Особливого статусу набуло після перемоги над Сибарісом у 510 році до Р.Х. і перетворилось на головний центр Великої Греції ( Magna Graecia). У 6 ст. До нашої ери місто стало ще більш відомим завдяки Піфагору, який заснував тут свою школу.

Однією архітектурних історичних особливостей м. Кротоне є Замок Карла V. Замок збудований в 840 році як охоронна фортеця для захисту прибережних міст від сарацинів. У 1541 році замок був відновлений Карлом V за проектом італійського архітектора Джана Джакомо з Акайя.

Особливо красивими архітектурними пам’ятками м. Кротоне є церкви ДʼУомо, Санта Кьяра, Сан Джузеппе, Палац Барракко, палац Галлучьо

День 6-й

Відпочинок на морі.

Заключний вечір. Нічліг.

День 7.

після сніданку – трансфер в аеропорт. Повернення додому. Трансфер в аеропорт, переліт до Польщі, трансфер автобусом до Львова.

Вартість виїзду: 300 євро +200 грн. + авіапереліт 200-230 євро (оплата можлива в грн. по курсу)*

ця вартість актуальна до 15 липня, вартість після зазначеної дати – 330 євро і 200 грн.* + авіапереліт 200-230 євро

вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: Додатково оплачуються:
  • Проживання в трьох зірковому готелі Мірамаре в м. Чіро Маріна, сніданок, місце на пляжі (парасолька і 2 лежаки),
  • Трансфер в обидві сторони (Туди і назад) зі Львова/Дрогобича до аеропорта в м. Краків (Польща). Час і місце від’їзду буде повідомлене за 2 доби до виїзду,
  • супровід керівника групи та духівника,
  • медичне страхування,
  • Трансфер в обидві сторони (Туди і назад) з аеропорта м. Ламеція (Італія, Калабрія) до готелю в місті Чіро Маріна
  • В ресторані готелю обід 15 є і вечеря 15є з особи
  • В ресторані м. Чіро Маріна обід від 10 є і вечеря від 10 є з особи
  • Громадський транспорт у містах відвідання,
  • факультативні екскурсії згідно маршруту,
  • особисті витрати.

Можливе продовження перебування на відпочинку про що необхідно
повідомити у момент запису
Додаткових 3 доби 100є з особи (загально 10 діб)
Додаткових 7 діб 200є з особи (загально 14 діб)

Для дітей віком до 2*х років проживання в готелі безкоштовне.
Для дітей віком від 2*х років до 12 років знижка на проживання в готелі та екскурсї
і харчування 30%.

Молодь віком 15-16 років приїжджає за згодою батьків, оформляючи нотаріальне доручення на виїзд дитини, уточніть у організаторів за телефоном 0676721933.

Реєстрація та інформація:

Телефони: 0676721933, 0638484108, 0502339902, 0324450110.

Рекомендуємо завчасно зробити біометричний паспорт, це зручніше і дешевше ніж віза.

Запис та здача документів до 15 травня 2019 року.

Вартість факультативів складає від 5 до 20 євро. Мінімальна кількість учасників у групі факультативу – 20 осіб.

Увага – кількість місць обмежена!